Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szexet már nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexet már nem kezdeményez (a férfi), akkor részéről vége, vagy lapos a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, több éves kapcsolat, és lassan már több mint 2-3 hónapja nem volt semmi. Elfordul, le rúg magáról, se puszi, se ölelés, se beszélgetés. Ha mégis, akkor csúnyán beszél, nem tűri az érintéseim, szinte semennyire. Nem hat rá semmi, hiába teszem magam,lehetek én beöltözve, csipkébe vagy meztelen, nem érdekli. Addig addig ment ez, hogy már próbálkozni sem merek, fogy az önbizalmam. Kicsit régebben rengeteget szexeltünk, volt hogy szinte egész nap, vagy felkeltünk nagyon korán, akár hajnal 3-kor is ha úgy volt. Beszéltem vele erről, kérdeztem mi történt,hogy már nincs semmi, majd támadni kezd, hogy hozzám se lehet szólni (mikor hozzá nem), meg hogy ÉN vagyok fáradt, mikor nem, és még jelzem is hogy szexet szeretnék, akkor hogy van ez!? Ez kifogás, mert mindent elutasít.

Nem vagyok telt, de sovány sem, nem vagyok se büdös, se igénytelen, önző meg pláne nem.

Mivel kéne próbálkoznom?



2021. máj. 23. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek valszeg annyi részéről. :(
2021. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Az is esélyes, hogy szertője van.
2021. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerelmes valakibe. Iránta érez, vele szexel.
2021. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából túl vagy a próbálkozásokon.

Az alapvető probléma,hogy nem tudtok beszélgetni.

Mert őt egyáltalán nem érdekli.

Ez nem fog megváltozni.

A hozzáállásából ítélve inkább okot próbál generálni hogy te mondd ki,hogy neked ez így nem megy.

Meg lennék lepve,ha egy komolyabb beszélgetés után is akár összeszedné magát.

Valószínűleg a mondandód végére se jutnál,mert nem kíváncsi rá.

Az oka pedig szerintem is jó eséllyel egy másik személy.

2021. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk hasonló a helyzet, csak fordítva.


Szóval ha van kedved írj privibe. Majd mi megoldjuk a szexet.

2021. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 🤣🤣🤣
2021. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Lerúg magàrol? - és még vele vagy? Egy férfi nem ér annyit, hogy így hagyjam magam megalàzni.
2021. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1-2-3-as: Találtam a lakásban nyomokat, de váltig állítja hogy nincs senkije. Sokszor vádol hogy csalom, tök indokolatlanul, miközben lehet hogy ő csinálja csak így akarja a gyanút terelni. 🤔

4-es Veled sok mindenben egyet is értek, nekem is voltak ilyen megérzéseim, sőt az élet más területein egy két dolog meg is nyilvánul. 🙄

5-ös Tök jót nevettem köszi. 😀 Totál félreértettem először amit írtál. 😂

7-es Hát elég kínos volt 😃 de hát latod. 😏 Úgy látszik hogy tök alap hogy hagyom magam sz*rrá alázni. 😂

2021. máj. 24. 00:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős helyzet. Anno volt egy kapcsolatom 4 évig tartott. Az elejétől a végéig csalt az akkori párom. Voltak kisebb-nagyobb kalandjai, hol kiderültek, hol nem. Mikor már tartós kapcsolata volt párhuzamba velem, akkor a jelek pontosan ugyan ezek voltak, amiket itt leírtál. Nem volt köztünk semmiféle testi kontaktus, ha fel lett kérdezve támadott (legjobb védekezés a támadás), telefont dugdosta. Végül betudtam jelentkezni a facebookjába és gyönyörű szépen megkaptam a választ mindenre. Legelső üzenetek között volt az újdonsült barátnő, akit felhívtam és elmondta, hogy már 1 éve együtt vannak. Zseniális volt hallgatni, amit még ezek után is képes volt hazudni, menteni magát. Egyszerűen nevetségesek és nagyon gyáva, jellemtelen ember az ilyen. De... azért meg van az esély arra, hogy nálatok nem erről van szó.
2021. máj. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hány évesek vagytok, de manapság nem feltétlenül van jelentősége, de azért mielőtt megcsalod és felgyújtod a személyes cuccait szerintem egy próbát megér, hogy hátha valami szexuális gondja van, amit cikinek érez elmondani, hiszen férfiből. Emiatt persze stresszel és magába fojtja, ami miatt még kevésbé áll fel vagy hamar lekonyul.


Csak tipp, mivel nem ismerem egyikteket sem, de előfordul, hogy egy beteg emberbe még egyet belerúg az élet, pedig az egyetlen bűne, hogy cikinek tartja elmondani.


Ráadásul azért is jó, ha ezt megbeszélitek, mert lehet, hogy tényleg olyan szituációba fog kerülni, hogy valami hülye haverja rábeszéli, hogy próbálja ki másik nővel vagy fizetőssel, mert egyébként is terjed a médiában az az ostoba tévhit, miszerint egy férfi ha túl sok ideig dugja ugyanazt a nőt, akkor megunja.


Ettől jómagam is féltem egészen addig, amíg nem találtam olyan nőt, akivel évek múlva is ugyanolyan élvezettel szexeltem.

2021. máj. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!