Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel bírod emelni a barátnőd?/A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel bírod emelni a barátnőd?/A barátod fel bír emelni téged?

Figyelt kérdés

Például így, elég hosszan elbírva ahhoz, hogy akár szexelni is lehessen ebben a pozícióban.

[link]


Vagy például így, koncerten legalább egy darabig:

[link]



2021. máj. 26. 19:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Röhejes, de engem egy 15 éves fiú kapott fel és rohant velem pár száz métert (én 23 voltam akkor). Nagyon vicces volt és nagyon klassz. :) Kifejezetten vékony voltam, de így is 60 kiló. Máig sem tudom, hogy csinálta. Exeim nem tudtak felemelni. Sajnáltam.
2021. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem feltud, de nem szeretem. Félek, hogy meghúzza a derekát, hátát, főleg mert ha felkapkod akkor én teljesen befeszülök és ő számít rá, hogy sitty sutty elemel a földtől, de én meg odatapasztom magam és ezáltal jól megnyomoríthatja magát.
2021. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud felemelni.

Elbírna súly szempontjából, a karjai erősek én meg könnyű vagyok, viszont nincs egyensúlya (egy idegpályákat támadó betegség miatt, nem csak túlzó humoros megjegyzés) és csak felborulnánk - történt már ilyen. :D

Mondjuk abszolút nem bánom, gyűlölöm ha emelgetnek és halálfélelmem van olyankor...

Én őt el tudom emelni a földtől pár centire, néhány másodpercre. :D

N

2021. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
Kisebb fiam barátnője is simán felkapja a fiamat, hát úgy röhögtem. :)) Egy 165 cm magas lány felemel egy 185 cm magas srácot. :) Mondjuk van rá technikája, mutatta is. Meg mondta, hogy a szüleit is fel szokta emelni. :))
2021. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%
#14 mi a technika? :o
2021. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%

15

Hát valahogy a derekánál fogja meg talán hátulról (?), szóval körbekulcsolja a derekát és úgy.

2021. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mivel a férjem hosszútáv futó, így nagyon vékony. De könnyedén fel tud emelni, csak mindig aggódom, hogy baja lesz, úgyhogy nem hagyom hosszan.


Ő 58-60 én 45-48 kiló vagyok.

2021. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%
15 Érdemes lehet esküvői táncokat is nézni, ducibb feleségekkel. Amit az a pár meg tud csinálni, valószínűleg te is.
2021. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Fel, bár ezt a pózt szerintem nem nagyon használnánk a szexhez... :D
2021. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
5 cm-vel alacsonyabb nálam, de simán felemel. Mikor rossz a térdem - sajnos sokszor az, ízületi betegség -, akkor ölben visz fel a lépcsősoron is, mert kb kettő lépcső után majdnem összecsuklott a lábam. :(
2021. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!