Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúltam 20 éves és tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 20 éves és tele vagyok pattanásokkal(acne) a homlokomon,arcomon,hátamon,amit szégyelek,ezért mindig próbálom rejtegetni a párom elől,mert emiatt nem látom szépnek és elfogadhatónak magam. Sajnos,semmitől sem múlnak el Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Belsőleg van probléma, hormonális, ételérzékenység stb. Endokrinológust keress fel.
2021. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
Ha lany vagy a diane35-öt javaslom es a la roche posay normal borre valo cuccait,alkalmankent effaclar termekcsaladot. Nekem mindez normal bort csinalt.
2021. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Endokrinologus,meregtelenites.Sok mindentol lehet.Ha negativ a hormon menj szert maganba is,h stimmel-e.
2021. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen nálam:


1. Tejérzékenység. Ha bármilyen tejterméket fogyasztok (laktózmentest is!) akkor szoktak előjönni legtöbbször.


2. Nekem ez mellett az Akneroxid nevű kenőcs vált be. Patikában lehet kapni recept nélkül. Próbáld ki te is, ajánlom.

2021. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2, ne javasolj fogamzasgatlot latatlanban, jesszus. Amugy a generikusat (Cypromix) mar be is tiltottak a sulyos kovetkezmenyek miatt.

Elobb kivizsgalas, aztan az orvos megmondja.

2021. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Igen tudom h eros a cucc de nekem ez valt be csak. Terhesseg elott 6 evig szedtem, utana par ev kihagyasssal evekig. Mindent kiorobaltam mar de semmi se segitett. Tele voltam akneval miteszerrel szortuszogyulladassak tag porusokkal. Egy szep normal, neha picit szaraz bort kaptam es nirmalis eletem lehet. Olyan a borom mint egy atlag nonek de ezt nem erti meg aki sosem szenvedett igazan csunya bortol.
2021. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Bőrgyógyászhoz menj el, ezen már nem segítenek a kozmetikumok meg étrendkiegészítők sajnos.
2021. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 36 éves koromban múltak el...

De hogy biztatóbbat is mondjak, ezt találtam múltkor:

[link] és priviben küldök egy fb oldalt.

2021. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg valami olyat fogyasztasz, amit nem bírsz megemészteni. Zsíros ételek, vagy tejtermékek, vagy valami más. Derítsd ki mi az és zárd ki teljesen az étrendedből.
2021. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Menj el bőrgyógyászhoz és kérj tőle gyógyszert! Nekem csak az segített mikor már cisztás aknéim voltak,utána pedig kozmetikus.Igaz sok mellékhatása van,de egy életre megoldja a problémádat.Vagy ha esetleg sok tejes dolgot eszel,sok húst próbáld először elhagyni egy időre.Bár nem valószínű,mert nálam sem múltak el semmitől,csak a gyógyszer segített.
2021. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!