Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a baratommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a baratommal, ha nem bir rendet tartani a szobajaban?

Figyelt kérdés
Nem lenne gondom vele, meg nem is kene gondnak lennie nekem, de fel eve itt vagyok a korona virus miatt kulfoldon. Es semmit nem segit, csak a kutyaval megy le setalni(panellakasban laknak anyjaval). En elegge rendszereto vagyok, nem kell a csillogas, de azert egy kis minimumot elvarnek. Ha nem az anyja takarit(a pasim 22 eves...), akkor nekem kell, mert nem birom ki. Zoknik, ruhak, mindenhol, egyszeruen nem erdekli, mert tudja, hogy akinek baja van vele, az ugyis eltakaritja. En egy, masfel ev mulva kulon szeretnek koltozni, de igy nem tudom elkeozelni, hogy gyutt tudnank elni, viszont azt allitja, higy nem fog megvaltozni. Mit tegyek?
2021. máj. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Takarits ki mondjuk
2021. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Miért is kérdés?
2021. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy felnőtt férfit magadnak
2021. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!