Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik nő lehet a dologba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket kérni ebben a dologban, nem feltétlenül gondolom, hogy a férjem megcsal, de már nem tudom, mit gondoljak mi a baja.

Rólunk: 2 éve vagyunk házasok, van egy 1,5 éves fiunk és most fog születni a kislányunk júliusban. A férjemmel jól megvoltunk eddig, saját házunk van, jó állása, nem élünk rosszul, nem fényűzésben, de átlagosan. A gyerek születése után is minden oké volt, hál istennek mindent meg tudtunk beszélni, egymásra is szánunk időt, nem hidegültünk el eddig egymástól.

De most.. .Egy pár hete kezdődött, hogy mindig morcos, rossz kedvű volt. Ház kisebb felújításban/ alakításban vagyunk, mondta, hogy fáradt amit meg is tudok érteni. Próbálok ott segíteni ahol tudok, ugyanúgy festek, takarítok, egyedül csinálom a házi munkát, intézem a gyereket és ha kell még a kerti munkába is besegítek, még igy szülés előtt is, hogy neki minél több teher lekerüljön a válláról.

De mégis mostanában mindnebe bele köt, semmi nem jó neki amit csinálok, már nem ízlik a főztöm, mindnebe talál valami hibát, olyanokba ami eddig tök oké volt neki. Sokat kiabál a gyerekkel is, azt mondta múltkor, hogy csak idegesíti, hogy állandóan visít, pedig amúgy nem sírós csak nagyon apás, és ő egyáltalán nem foglalkozik vele mostanába, mintha nem is szeretné, persze szerinte ez is az én hibám, mert "nem fárasztom le eléggé a gyereket" azért hisztis. Észre vettem, hogy valakivel sokat beszélget chat-en vagy nem tudom, hogy hol, nekem nincs facebookom csak neki. Olyankor látszik az arcán, hogy mosolyog, meg élvezi a beszélgetést, ha kérdezem akkor annyit mond semmi. Ha hívják ami mostanába sokszor van, mindig csak nézi a telefont, ha ott vagyok, ki nyomja vagy felveszi de elmegy máshova, hogy ne halljam. Ilyet régebben nem csinált. Ha kérdem ki volt, akkor azt mondja senki, vagy munka.

Egész nap kb 1 2 mondatot szól hozzám, ha kérdezem mi baj, azt mondja semmi, pedig ezelőtt egész napokat végig dumáltunk és partner volt ő is, nem csak én fecsegtem ő meg hallgatta. Nem tudom mi van vele, lehet, hogy másik nő van a dologba? Én próbálok a kedvére tenni mindig így is de le se sz@rja, már elnézést. Nagyon fáradt vagyok már a sok itthoni melótol is, fáj mindenem, lassan szülők, nem tudok aludni, kivagyok eléggé. És már nem tudom mit tegyek, hogy elég jó legyek. Szerintetek? Bocsi ha elég katyvasz lett, csak elég ideges vagyok.



2021. máj. 27. 21:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelmű, hogy van valakije. Valszeg már megcsalt vele. Szerintem te is tudod, csak nem akkarod beismerni... Ő is akkarta a gyereket/gyerekeket, vagy csak te? Van hova menned válás után? Kié a ház?
2021. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nehezen tudnám feldolgozni, de sajnos én is erre tudok már csak gondolni. Természetesen mindketten akartuk a gyerekeket, sőt a másodikat ő akarta ilyen korán, én is szerettem volna másodikat,de nem feltétel most, de mivel szerettem így "belementem". Ezért sem gondoltam volna, hogy ilyen történik.

Van hova menni,de nem szeretnék egyből válni, szeretnémbbiztosra tudni, hogy mi van, tőle hallani. Egyébként a ház fele az enyém, 50 50 %ot írtunk anno a tulajdoni lapba.

2021. máj. 27. 21:54
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
igen.ugy tünik másik nő.
2021. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmű hogy másik nő van a dologban. Mikor chatel, vedd ki a kezéből és látható a reakcióján mi helyzet. Ideges lesz és nem hagyja majd hogy beleolvass.
2021. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Ez egyértelmű.
2021. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos az. Mármint egyértelmű.

4es. Lehet azt kellett volna már.

Nem tudom mi tévő legyek. Most nagyon kétségbe estem, nyilván nem fogom ennyiben hagyni, de fogalmam sincs, hogyan tovább.

2021. máj. 27. 23:06
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
De most jobb szembenezni az igazsággal. Mire jó ha nem most derül ki, de kattogsz.... Lehet nincs is ami kideruljon. Most kell ennek pontot tenni a végére.
2021. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
7. Teljesen igazad van. Holnap mindenképp tisztázom vele az egészet, most már lefeküdt meg a gyerek is alszik már. De mindenképp rendezem, azért is írtam, hogy én vagyok-e aki túlgondolja, vagy ez másnakis gyanús lenne. Semmiképp sem akarok az a hiú feleség lenni aki nem akarja észre venni a dolgokat és csak legyint, hogy"ah az én férjem biztos nem". Bár így is remélem, hogy nincs minek kiderülni és én vagyok a túlaggódó, most kivételesen nagyon boldog lennék ha nem lenne igazam és nem egy másik nő lenne a dologban.
2021. máj. 27. 23:21
 9/39 anonim ***** válasza:
80%
Simán kérd el a telojat, nálunk nincs telefon rejtegetes. Aki rejtegeti vagy nem akarja odaadni na ott már van valami.
2021. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

9. Igen ez még jobb mintha csak kikapom a kezéből.

Jaj olyan ideges vagyok, tuti egész éjjel nem fogok aludni. Köszi a válaszokat. Meg is nyugtatott meg nem is, nyilván nekem kell elintéznem, de annyiból megnyugodtam, hogy nem csak én gyanakodnék és nem én vagyok a "féltékeny, hisztis feleség".

2021. máj. 27. 23:47
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!