Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotoknak lenne egy titkos instagram fiókja, amit rejteget?

Figyelt kérdés
Láttam a telefonján többször egy, az övével azonos nevű fiókot a fiókváltás opciónál, értesítések is jöttem rá és kíváncsiságból rákerestem, a profil viszont privát volt. Voltak posztok, rengeteg embert követ, de nekem nem engedélyezte a követést hanem törölte. Megkérdeztem, hogy miért nem engedi hogy kövessem ott is és teljes mértékben letagadta, azt mondta, hogy biztos rosszul láttam, mert neki nincs másik fiókja. Van a 2 fióknak közös követője, az egyik az exe. Még aznap eltűnt a fiók a telefonjáról. Megkértem hogy jelentkezzen be, de nem tudott mert nem az ő telefonszámához van kapcsolva a fiók, meg egyébként is azt mondja hogy nem az övé és soha nem is volt. Ekkor ráírtam egy emberre akivel követik egymást azzal a fiókkal, hogy küldje el nekem a posztjait. Az ő képei voltak. Azt mondja, hogy biztos valaki kamu profilt csinált a nevében, viszont olyan kép is van fent amit csak nekem küldött meg olyan is amit sehova nem rakott ki soha, még én se láttam. Mit gondoltok, hihetek neki? Mi rejtegetni valója lehetne?

2021. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy hihetsz neki, hát semmi gyanúsat nem csinál! Najó... én eléállnék, hogy vagy őszintén elmondja mi ez az egész, hazudozás és ködösítés nélkül, vagy viszonlátás. Aztán tőlem oda és annyit posztol, amit akar.
2021. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Napokig könyörögtem neki hogy mondja meg az igazat, de mindenre azt mondja hogy a véletlen műve és semmi köze hozzá. A bizonyítékot, vagyis a fiókot törölte a telefonjáról, szóval sajnos nem tudom a fejéhez vágni se. Szakítással még nem akartam fenyegetőzni mert azt hittem hogy hogyha tudja, hogy már mindegy mert tudom, akkor bevallja, de lassan tényleg az lesz a megoldás.
2021. máj. 28. 11:06
 3/45 anonim ***** válasza:
95%

ez eleg para. arra tudok gondolni, hogy ha pl. a normal fiokjara rak ki kepeket meg valahogy mutataja, hogy kapcsolatban van, akkor ez a masik fiok lehet a csajozos fiokja, ahol teged ‘eltitkolt’ hogy ne latszodjon, h van noje.


nem szep dolog, de en csinalnek magamnak egy kamu accountot valami csinos csajkent (de nem TUL csinoskent, h ne legyen egyertelmu, h fake) es azzal kovetnem be, esetleg elkezdenek ismerkedni vele. ha o igy, en is az o modszereivel vagok vissza.

2021. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
99%
Vannak akik a végtelenségig képesek hazudni és a végén elhitetik veled, hogy te vagy a hülye. Tudod mit láttál, a pasid a szemedbe hazudik folyamatosan, mégis mi kéne még? Ezek után meg tudnál benne bízni, amikor gondolkodás nélkül, gátlástalanul hazudik az arcodba? Ezért kell szakítani, nem a hülye instagram fiók miatt.
2021. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Igen, az egy jó megoldás lenne, csakhogy valószínűleg megijedt és nem használja már a fiókot. Viszont a napokban az ismerősnek ajánlásoknál találtam egy kamu profilt, szintén kép nélkül de ez nem privát. Ugyan az a neve, mint a párom beceneve, pár olyan embert is követ, akiket azon a titkos fiókon. Azt bekövettem kamu profillal (ilyen képcserés, amiket követ) és visszakövetett. Ráírtam, most várom a választ.
2021. máj. 28. 11:12
 6/45 A kérdező kommentje:
Remélem hogy az viszont tényleg nem az övé, csak véletlen a becenév, mert akkor biztosan elveszne minden bizalmam iránta.
2021. máj. 28. 11:13
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan mi értelme van ennek a játszmázásnak? Tudod kinek lenne ehhez kedve meg energiája... már az isiben is nagyon fárasztottak ezek a kavarások, nemhogy felnőttként.
2021. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
98%
A szemednek higgy, ne neki.
2021. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Persze, én is kezdek belefáradni. Egyébként ezen kívül nincsenek problémáink, mindig tudom hol van, kivel van, csak munkaidőben vagyunk külön. Nem értem, hogy egy tökéletes (nyilván nem szó szerint mert olyan nincs) kapcsolatot miért veszélyeztetne egy hülye insta fiók miatt. Tudom, hogy szeret, soha nem hagyna el, de pont ezért nem logikus, hogy miért kockáztat esetleg pár idegen csaj pucér képei miatt...
2021. máj. 28. 11:18
 10/45 anonim ***** válasza:
98%
Az sosem jó jel, ha valaki kettős életet él...
2021. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!