Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotoknak lenne egy titkos instagram fiókja, amit rejteget?

Figyelt kérdés
Láttam a telefonján többször egy, az övével azonos nevű fiókot a fiókváltás opciónál, értesítések is jöttem rá és kíváncsiságból rákerestem, a profil viszont privát volt. Voltak posztok, rengeteg embert követ, de nekem nem engedélyezte a követést hanem törölte. Megkérdeztem, hogy miért nem engedi hogy kövessem ott is és teljes mértékben letagadta, azt mondta, hogy biztos rosszul láttam, mert neki nincs másik fiókja. Van a 2 fióknak közös követője, az egyik az exe. Még aznap eltűnt a fiók a telefonjáról. Megkértem hogy jelentkezzen be, de nem tudott mert nem az ő telefonszámához van kapcsolva a fiók, meg egyébként is azt mondja hogy nem az övé és soha nem is volt. Ekkor ráírtam egy emberre akivel követik egymást azzal a fiókkal, hogy küldje el nekem a posztjait. Az ő képei voltak. Azt mondja, hogy biztos valaki kamu profilt csinált a nevében, viszont olyan kép is van fent amit csak nekem küldött meg olyan is amit sehova nem rakott ki soha, még én se láttam. Mit gondoltok, hihetek neki? Mi rejtegetni valója lehetne?

2021. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%
Majd megírod mi lett az eredmény? Kiváncsi vagyok. Nekem is volt hasonló problémám a párommal. Veszekedős időszakban mindig másokkal kavart, amiktől a bizalmam kezdett elfogyni. Én is teszteltem kamu profillal és amikor nálunk is minden helyre jött a kapcsolatban teljesen ignorálta azt a fiókot. Bár te azt mondod nálatok minden rendben, tehát ez valószínűleg nem lehet az oka.
2021. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Igen, megírom majd.
2021. máj. 28. 11:29
 13/45 anonim ***** válasza:
96%
Az a csajozós fiókja, ez 100%.
2021. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
És miért tagadja még mindig? Már úgy is tudom mert egyértelmű, hazugságban élni mindennél rosszabb. Tudja jól hogy normálisan kezelném ha elmondaná, nem értem miért jobb neki így.
2021. máj. 28. 11:45
 15/45 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd békén. Kövesd ... el ne távolodj tőle 2 méternél távolabb.
2021. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
51%
Mert ilyenek a férfiak. Tisztelet van, kivétel nincs. A végsőkig tagadnak, mikor már lebuktak 100%-ban, akkor is. Hány ilyet láttam, tapasztaltam már.
2021. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
A nők meg kontroll mániásak. Ami nagyon nagy betegségre utal.
2021. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
97%
Hát persze. Mert nem szeretik, ha hülyének nézik őket, akkor már kontroll mániásak. Tudom, nektek az lenne a jó, hogy otthon az asszony főz, mos, takarít, szét rakja a lábát, mellette pedig csajozgattok. Bocs, ha ezt nem mindenki nézi el.
2021. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam kontrollmániásnak, csak nem tűröm, ha a párom hazudik nekem. Egy kapcsolat alapja a bizalom, te meg tudnál bízni olyanban, aki rejteget előled valami?
2021. máj. 28. 13:34
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy azt tekintesz bizonyiteknak, amit akarsz. Nekem az mar boven eleg bizonyiteknak, hogy ott volt a telefonjan es amikor szoltal neki, akkor torolte. Ennel tobb nekem nem kene. Ha volna barmilyen oszinte reakcioja, akkor jonne es kiteritene a lapjait. Nem csinalja, inkabb menekul, harit, hazudik. Amikor megcsal, akkor is ezen fogsz vegigmenni, a szetdobalt gumi a szobaban biztos az ablakon esett be. A 10. emeleten. Miert jo neked, hogy hulyenek neznek es ugy is bannak veled? Ez lenne a majdnem tokeletes kapcsolat? Masok ezt bunteteskent kapjak, nem tokeletesnek.
2021. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!