Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotoknak lenne egy titkos instagram fiókja, amit rejteget?

Figyelt kérdés
Láttam a telefonján többször egy, az övével azonos nevű fiókot a fiókváltás opciónál, értesítések is jöttem rá és kíváncsiságból rákerestem, a profil viszont privát volt. Voltak posztok, rengeteg embert követ, de nekem nem engedélyezte a követést hanem törölte. Megkérdeztem, hogy miért nem engedi hogy kövessem ott is és teljes mértékben letagadta, azt mondta, hogy biztos rosszul láttam, mert neki nincs másik fiókja. Van a 2 fióknak közös követője, az egyik az exe. Még aznap eltűnt a fiók a telefonjáról. Megkértem hogy jelentkezzen be, de nem tudott mert nem az ő telefonszámához van kapcsolva a fiók, meg egyébként is azt mondja hogy nem az övé és soha nem is volt. Ekkor ráírtam egy emberre akivel követik egymást azzal a fiókkal, hogy küldje el nekem a posztjait. Az ő képei voltak. Azt mondja, hogy biztos valaki kamu profilt csinált a nevében, viszont olyan kép is van fent amit csak nekem küldött meg olyan is amit sehova nem rakott ki soha, még én se láttam. Mit gondoltok, hihetek neki? Mi rejtegetni valója lehetne?

2021. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de még te érzed rosszul magad, amiért megtaláltad az instáját? Én értem, hogy jobb békességben élni, meg nem akarsz konfliktust, csak most konkrétan semmibe nézed magad, hagyod, hogy ez az idióta szórakozzon veled.

Bocsi, de ebben az egész sztoriban te vagy a legnagyobb hülye, amiért nem beszéled meg vele, hanem vársz a csodára...

2021. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt csinalod, ami neki jó. Soha nem fogja már leirni a nevét senkinek, legalábbis nem most amikor ő maga is gyanakvó lett és biztos benne, hogy nyomozol utana.
2021. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha övé a fiók, szerintem is gyanakodik, hogy esetleg te kérdezősködsz utána. Főleg, ha nem megszokott ott igazi név után kérdezősködni (nem értek hozzá).

Neki ez most tényleg jó, hogy nem zaklatod vele, és ha van rejtegetnivalója, most már sokkal óvatosabb lesz.

2021. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ne félj az igazságtól. Szerintem félsz attól hogy letagadja, így viszont idővel elsiklasz efölött, és hagyod a csudába
2021. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar eleget lattal, feleslegesen kenegeted soval a sebedet. Nem az a kerdes, hogy van neki masik elete, hanem az, hogy mennyi mindent titkol meg, hany dologban hazudott, csusztat az elete folyaman. Ha ettol meg akarsz szabadulni az csak a sraccal egyutt megy. Marmint tole kell megszabadulnod. En nem fecserelnem az energiat arra, hogy rabizonyitsam, lattal amit lattal, ha neked ennyi nem eleg, akkor onnantol mar magadat csapod be.
2021. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Na, beszéltél vele kedves kérdező? Mi volt?
2021. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

#2, a számítással nem fenyegetőzni kell, hanem megtenni.

Most mégis, mi szar ez?

Őszinte, komoly kapcsolat?

2021. jún. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült valamit kideríteni? Remélem megoldottátok.
2021. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Mi nem vesszuk kezbe egymas telefonjat.
2021. jún. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Nem sikerült azóta se, nem jutottam előrébb. Otthagyni gyenge vagyok, most azon gondolkodok, hogy az exét kérdezem meg a fiókról, tudomásom szerint ő is eléggé sérült mikor vele volt és közös ismerősök szerint rendes, szóval lehet, hogy segítene ha látná hogy ugyan azon megyek én is keresztül, mint ő anno. Utolsó, mi is csak akkor, ha a sajátunk mondjuk lemerült vagy nincs a közelben,de azt is nyilván a másik engedélyével. Nem belenéztem, szimplán láttam, mikor a telefonján néztünk filmet, instázott és mellette ültem és hasonlók.
2021. jún. 28. 09:46
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!