Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme tovább folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább folytatni így egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, többször volt már nagy összeveszésünk, csúnyán beszéltünk a másikról, mindenféle trágárságot vágtunk egymás fejéhez, meggondolatlanul.

Szeretem, ő is engem, de tele vagyunk sérelmekkel, vajon ezek örökre megpecsételhetik a lelkünk? Vagy idővel rendbe lehet jönni?


2021. máj. 28. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként mielőtt bárki beszólna, én vagyok a lány és járok pszichológushoz, mert kötődési problémáim vannak. Sokat változtam, de még nem az igazi.

25 évesek vagyunk.

2021. máj. 28. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nincs értelme. Pont azért, mert elfelejteni nem tudjátok úgyse a sok bántást. Őt engedd el, legközelebb meg legyél okosabb.
2021. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Lassan össze fogtok csiszolódni.
2021. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes, hogy felismerted a problémádat, és jársz pszichológushoz, de ha neki ugyanolyan dühkezelési problémai vannak,akkor igen is, neki is kellene.
2021. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha felnőtt ember módjára le tudtok ülni és megbeszélni a sérelmeiteket, akár újra és újra, akkor lehet. De ehhez mindketten kelletek, és mindkettőtök elhatározása, hogy meghallgatjátok és MEGÉRTITEK a másikat. Sok sérelmet fel lehet így dolgozni. De ehhez legalább két ember kell, és akár egy mediátor is jól jöhet.

És ha ezt az utat választjátok, akkor nagyon fontos, hogy változzatok, hogy a jövőben ne jussatok idáig.

2021. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes párkapcsolat nincsen.

Veszekedés van mindenhol.

Ha csak annyi a baj hogy párszor összekaptatok szerintem nyugodtan fojtasd ezt a kapcsolatot.

2021. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!