Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha távkapcsolatban lennél és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha távkapcsolatban lennél és imádnád a munkád akkor felmondanál csak azért hogy a párodhoz költözhess? (Többszáz km vagy ilyesmi? Ő nem akar ide költözni. Esküvő előtt állunk

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#7, akkor már el is döntötted.


Nagyon meredek így kezdeni egy házasságot, a gyerekkel azért várjatok pár évet!

2021. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es, éltünk együtt több hetet és nem volt gond semmivel, az esküvő az eljegyzés után 2 évvel lesz, volt idő egymást megismerni.
2021. máj. 29. 06:20
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
A több 7 együttélés semmi, ennyi idő alatt nem is szoktak a problémák kijönni.
2021. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mindenben te változtass, ő meg sem mozdul semmiért. Ez nem így működik, se nem úgy, hogy pár hetet együtt éltek. Hány évesek vagytok? Nem vennék rá mérget, hogy egyáltalán 2 év múlva lesz valami abból az esküvőből is. Lehet még úgy jártok jobban...
2021. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lényegében néha összejártok dugni, meg kb. randizgatotk, de az esküvő már tervben van :D Oké.
2021. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Együtt éltetek több hetet? Tyűűű, az aztán sok idő. :D Nem is ismered, de segáz.
2021. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi is úgy költöztünk össze, hogy imádtam az előző munhahelyemet, bar az alacsony fizetés miatt egyébként is terveztem a valtast. A mostani munkát kevésbé szeretem, de valamit valamiért. Először mi is esküvőt terveztünk, de végül előbb a közös albérlet mellett döntöttünk.
2021. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És ha már együtt éltetek, akkor miért költöztetek szét?
2021. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Néha jött több hétre mert 200kmre lakik, hivatalos munkája van nem tud váltani, és ha oda költözok nem tudok a jó munkahelyemen dolgozni jó fizetésért, és kéne szakmát változtassak
2021. jún. 30. 14:18
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az esküvőt engedjétek el, ha egyikőtök sem akar odaköltôni a másikhoz... Remélem még nem házasodtatok össze🤣
2021. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!