Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges beleszeretni valakibe majd összeköltözni majd évek múlva rájönni hogy nem is ismerem igazán azt az embert akiről azt hittem hogy az igazi?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én 8 év után döbbentem rá hogy akivel összeházasodtam, nem ismerem azt az embert holott nagy szerelem volt és úgy éreztem ő az igazi.


Aztán rájöttem hogy nem tudom ki ő valójában. Pedig nem siettünk el semmit sem. Nagy csalódás volt részemről

2021. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges. Sajnos.


Nálunk 5 év volt, és az összeköltözés nem történt meg (ami ennyi után szintén érdekes), de a kapcsolat elején úgy éreztem, hogy ő az ellenkező nemű verzióm. A családom, barátaim közben nem értették a kapcsolatunkat, mert ők azt látták, hogy semmi közös nincs bennünk. Tényleg nem volt bennünk semmi közös, és fájt ennyi év után rádöbbenni.

2021. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos 10 év együttélés után azt kell mondanom nem ismerem azt az embert akivel együtt élek, de lehet hogy időközben megváltozott vagy kicserélődött a személyisége . Bármennyire is próbálom keresni benne azt akit megismertem nem találom.
2021. máj. 28. 22:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem amit írtál kérdező. Mintha csak én írtam volna a kommentet. Egyes voltam
2021. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalon jöttetek össze, akkor még nagyobb esély van az ilyenre. Hiszen egy tini még másként gondolkozik, aztán amikor jönnek a felnőttkori célok, azok is merőben eltérhetnek egymásétól. Illetve nézz utána az elfejlődés jelenségének, ami párterápiában is használt fogalom.


Csernusnak is néztem a régi műsorát, a Bevállalja? címűt, és ott is elhangzik valamelyik részben, hogy sok szülőpár a felnőtt gyermek kirepülése után jön rá, több évtizedes házasságban, hogy már egyszerűen nem ismerik azt az embert, akivel egy párt alkotnak.

2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező! Elmondhatod őszintén, hogy ismered önmagad?
2021. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ramos ökle ***** válasza:
71%

Ilyen esetek általában 2 dolog miatt szoktak előfordulni.

1. Olyan jól leplezte a valódi személyiségét, h csak most látod az igazit.

2. Nagyon rossz emberismerő vagy, esetleg már a korai fázisban elkezdtél hazudni magadnak, direkt nem vetted észre a jeleket, vagy kényszeresen megmagyaráztad.

Azt tapasztaltam, h a második a gyakoribb, az első max akkor fordul elő, ha valami komoly problémával (nárcisztikus, antiszociális személyiségzavar) bír a másik, te pedig nem észlelted a jeleket.

2021. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak súlyos megfelelési kényszerrel élő emberek. Ezek az emberek annyira figyelnek arra, hogy mások csak a jót lássák bennük, hogy észre sem veszik, hogy ha nemet mondanának valamire, akkor sem dőlne össze a világ, akkor is szeretnék őket. Valószínüleg azt hiszik, hogy csak akkor szeretik őket, ha másoknak tökéletes énjüket mutatják.

A szülők óriási elvárásokkal terhelték a gyereket, ez teljesen kihat a felnőtt életükre. Ez egy időzített bomba. Ezért van az, hogy egyszer csak belefáradnak abba a szerepbe amit magukra húztak és elkezdenek másképpen viselkedni.

2021. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna, csak 17 év házasság után érzem így...
2021. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges...

a ködtől nem láttad a valós oldalát.

2021. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!