Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha ne legyen emiatt gyerekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha ne legyen emiatt gyerekem?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja hogy neki is megvolt a baja velem gyerekként, és hogy miért akarnék én gyereket a barátomtól, mikor génhibások vagyunk mindketten. Mert neki a bátyja értelmi fogyatékos, de azt mondja a barátom, és én se vagyunk normálisak, mire nekünk gyerek?
2021. máj. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Anyád hülye, ne hallgass rá.
2021. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a génhiba alatt valamilyen komolyabb öröklődő betegséget értesz,akkor megértem valamilyen szinten,ugyanakkor ma màr sokkal fejlettebb az orvostudomány,biztos van valamilyen megoldás.Mindenesetre nagyon furcsa,hogy ilyet mond egy anya a lànyànak,egyáltalán nem normàlis,nem kell rá hallgatni,sőt,valaki ilyen beszólás miatt a kapcsolatot is megszakítanà
2021. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átgondolnám, ha tényleg fennáll valami betegség lehetősége.
2021. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Anyád is értelmi fogyatékos ha ilyet mond.
2021. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja két ilyen hülyének, mint én és a barátom, milyen gyerekünk születne?
2021. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a másik profilommal írtam a választ, de attól még a kérdés igaz.
2021. máj. 30. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha értelmi fogyatékos az apád vagy anyád, kérjed ki orvos véleményét.
2021. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha ez miatt félsz/félni fogsz, vannak tök jó genetikai vizsgálatok, amik szűrik ezeknek az esélyét.

Én a helyedben ezen nem agyalnék addig, amíg nincs konkrétum a kezedben.

2021. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!