Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális felállás? Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párommal mostanság megromlott a kapcsolatunk, ő meg akart csalni, én megbocsátottam, de nem volt önbecsülésem ezek után. Aztán jött egy srác, akivel elkezdünk flörtölgetni, aztán beleszerettem, azóta boldog vagyok, életvidám, visszatért az önbecsülésem.

Viszont páromat is szeretem, mert mióta ezzel a sráccal beszélgetek, azóta a mi kettőnk kapcsolata is sokkal jobb, többet foglalkozik velem, és mivel életvidámabb vagyok, ő is az.


Szóval mióta ezzel a sráccal vagyok, jobb a kapcsolatom is, és mivel jobb a kapcsolatom, így a páromat is jobban szeretem, de ezt a srácot is. Mert ha nem lenne a kapcsolatom, a sráccal tökéletes párt alkotnánk, de így, hogy van a srác, így a párommal is jók vagyunk.


2010. aug. 24. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem maradnék a megcsalóssal. Kutyából nemlesz szalonna.
2010. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, légy a másik sráccal aki miatt boldog vagy. Én is voltam hasonló helyzetben, a volt barátom nagyon szerettem, de ő engem kevésbé, én csak én tettem a kapcsolatért. Ha nem nekem jó kedvem volt, akkor nem volt gond, de ha nem, akkor meg sem próbált tenni azért h nekem jobb legyen. A másik srác meg már azzal is fel tudott vidítani ha beszéltünk 10 percet msn-en, vagy írt egy sms-t. Most vele vagyok, és nem is értem mit kerestem az előző kapcsolatomban, nagyon boldog vagyok most. Javaslom neked is, nincs mit vesztened. Hajrá

L21

2010. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd el a párod és legyél az újjal.Pl. én megcsaltam a párom mert nem voltam vele boldog(igaz ő is megcsalt évekkel ezelött és már érett a szakítás,de nem találtam meg a megfelelő pillanatot és elöbb jött a megcsalás mint a szakítás)az új fiúval én is boldog voltam meg minden, a párom meg ismét kedves volt velem meg minden, de már nem érdekelt.Felőlem akkoriban a csillagokat is lehozhatta volna,akkor sem maradtam volna vele.Amúgy neked is jobb lesz ha váltasz, a változás mindig jó, lehet ő az igazi, de lehet majd pont utána jön az igazi és az élet azért hozta eléd ezt az új fiút h.végre szakítani tudj a régivel.
2010. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem dobd a pasidat, és azzal a fiúval legyél aki, boldoggá tesz.
2010. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!