Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm imádja a négereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm imádja a négereket, van okom félni hogy megcsal majd?

Figyelt kérdés

Nem is tagadja hogy odáig van értük és régebben az egyetem alatt jó néhány feketével volt kapcsolata. Együtt is élt 2 feketével Németországban a Erasmus cserediák program keretében és élete legjobb dugásait akkor élte át azt mesélte.


Én egy átlagos mérettel rendelkező átlagos fehér pasinak tartom magam, volt munkahelyen ismerkedtünk meg. Elmondása szerint nincs velem gond az ágyban, de mindig arra gondolok szex közben, hogy őt már annyiszor megdugták a négerek, hogy én tuti nem érek fel hozzájuk és csak afféle lelki támasznak vagyok jó neki.


Lehet ez gyerekesen hangzik tőlem és örülnöm kellene, hogy boldogok vagyunk együtt és nem törődni a múltjával? 32/F



2021. jún. 1. 15:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem troll vagy, akkor nőj fel.

Láttad személyesen az exei szerszámát, nyilván jóval nagyobb volt nekik mint a tiéd és jobban is használták. Nyilván. Nem.


Azért, mert volt fekete hapsija, megcsalós - aki a szőke-kék szeműeket csípi, az nem? Mi...???

2021. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Jaj hogy ez mekkora gyenge kamu, legalább erőltesd meg magad cseppet.
2021. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
nem kell érdeklődni sem pedig beszélni az exről, akkor nincs ilyen probléma
2021. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
#3 Nem én kérdeztem róla, ő hozta fel ezt a dolgot. Egyetértek veled, szerintem is jobb ha nem tud az ember a múltról mert az úgy is csak fájdalmat okoz.
2021. jún. 1. 15:20
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Ja, abszolút életszerű a helyzet és a megfogalmazás is.... Húzzatok már innen az erőtlen provokációval.
2021. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Jelentve
2021. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem provokáció, nem értem a vádaskodásotokat. Én tanácsot kérni fogalmaztam meg a kérdést.
2021. jún. 1. 15:22
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
Jelentettem én is!
2021. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%

A csaj ott követett el súlyos hibát, hogy neked mesélgette el, hogy: "Fú, ezek az afrikaiak! Ezek milyen királyaaaak!" Oké, rendben van. De nem frusztrálom a párom olyannal, hogy az exekhez hasonlítgatom.

Mondd el neki az aggodalmaidat - egyetlen egy alkalommal. Utána beszéljétek meg normális hangnemben, hogy hanyagolja ezeket az áradozásokat, mert neked rosszul esik.

Végül ne gondolj ezzel a továbbiakban. Elég majd akkor átkelni azon a hídon, amikor ott vagy. Lehet el sem érsz a hídhoz, hogy át kelljen rajta kelj. :))) Valamiért mégiscsak VELED van, nem velük. Ha meg mégis megcsal, akkor menjen a vérbe. És annyit is ért a dolog.

2021. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is kamu, vagy a csaj debil kissé, mifelénk legalábbis nem szokás az exekkel megélt szex-élményekről áradozni az új partnernek.
2021. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!