Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossznéven vennétek ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossznéven vennétek ha ez játszódna le elöttetek?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozó apa vagyok aki nem önszántából van kint és az egész covid mizéria alattaz anyagi biztonságot teremltette meg a párjának és a kisfiának. A barátnőm rengeteg dolgokkal kiszurt velem és egy épp eszű ember már régen nem lenne vele együtt de a gyerekért a végsőkig probáltam hogy bármit megteszek csak legyün együtt. Sikerült is fiam 3 éves lesz kb kb 2.5 éve nem volt szex (ő neki nem volt kedve) szépen minden ellaposodott. Ezek után is a külföldet is beválallva csak hogy anyagilag minden meglegyen ebben a nehéz időszakban dolgozok kint.


Viszont a fülembe jutott hogy bárki akivel beszélget (védőnő , bölcsöde, ismeretlen emberek) úgy agyja elő nekik hogy egyedülálló anyuka mert az apuka lelépett külföldre és itthagyott minket.


Mai nap derült ki amikor telefonon épp a bölcsödei beiratást beszéltük hogy (hozzáteszem jól kijöttünk mostanában) mondtam neki hogy sajnos a csuklóm eltört igy nem tudom kézzel megirni az apai hozzájárulást ezért küldje már el nekem a bölcsöde telefonszámát hogy tudjak pár szót beszélni és megkérdezni hogyan tudnám hivatalossá tenni hogy hozzájárulok.


És erre villámcsapásként jön egy válasz hogy majd ő felhivja és ne akarjak szuper apuka lenni mert bent a bölcsödébe úgy tudják hogy egyedülneveli. Szó szerint olyan embernek állitott be ott is hogy az hihetettlen miközben miatta vagyok kint és miattuk dolgozok ( aug is vagyok még kint) Ez morálisan is nagyon durva dolog ....


Nagyon sok sunyi huzása volt de ez megint sziven csapott engem...

Most már kiderült hogy amikor konzultációra ment akkor is úgy adta elő hogy apuka egy senki aki itthagyott minket ... és itt , a védőnőn és 1-2 orvoson kivül kitudja hogy hol játszotta el ezt még.


Sajnos az igazság az hogy rengetegen mondták már hogy hagyjam ott mert csak a gyerek miatt kellettem neki és ezt sajnos a vak is látja de annyira mindig melegen tart hogy mindig itt legyek és az albérletet fizessem és pénzt is küldjek. "majd ha hazjössz minden jobb lesz, nem tudok a multon változtatni , sajnálom és ezekhez hasonlók mennek amikor már ő is érzi hogy ez sok.


Mai nap meg ezzel kellet szembesülnöm...


2021. jún. 2. 23:39
 1/10 A kérdező kommentje:
picit zavarosan irtam le de jelenleg mi kapcsolatban vagyunk akit "vár" haza szóval ez nem úgy történik hogy mi külön vagyok. Mindig is gyerek kisajátitós ember volt aki ha nem kapja meg amit akar akkor fogja a gyereket és viszi. (nyilván gyerek elött sosem mert igy viselkedni)
2021. jún. 2. 23:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez nagyon undorító dolog, én nem akarnék semmit ilyen embertől.
2021. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnalom, mivel eppen a gyereked miatt nem fordithatsz neki hatat.

Ha meg elettarsi viszony sem lenne, attol meg vannak jogaid.

En vele szakitanek, es a kotelezo anyagiakon kivul a gyerekem igyekeznem tamogatni, bar ez bonyolult, mert azaltal az anyjat is kell. De mivel mar igy is ellenseges, es kozotok nincs egymashoz, en nyiltan szakitanek. Es a gyerekkel, ha visszajossz, szepen tartani a kapcsolatot, es nem ajandekokkal kenyeztetni, hanem jatszani vele, figyelni ra, kotodni hozza, mikor veled lehet.

2021. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Sajnállak. Majd a bírónő a anyjának ítéli a gyereket aztán az meg valami hulladék erőszakos faxival jön össze aki lehet bántja is a gyereked. Nagyon rossz ez így. :(
2021. jún. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem kapcsolat az amiben élsz. A párod talált egy fejőstehenet aki biztosítja az anyagi jólétet.


Javaslom keress fel egy ügyvédet és a láthatást papírozzátok le, valamint tegyétek rendbe a vagyonmegosztást.

2021. jún. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem azt a kérdést, amit nőknek szoktak nekiszegezni:


Miért vállaltál gyereket valakivel, aki így viselkedik?

2021. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
A helyedben közöltem voltam, hogy innentől kezdve nem kell hazudnia, mert most már tényleg egyedülálló.
2021. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
71%

Na ez a durva, nem a 80-as smirglipapír. Őszinte részvétem amiatt, ami történt veled!


Opció-e elperelni a gyereket az anyjától (már ha lehet az ilyet annak nevezni), és magaddal vinni külföldre?

2021. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rengeteg van a listáján már szóval már csak az a meglepetés hogy mikor jön az újjabb dolog amit ő észre sem vesz és úgy adta elő mint ha ez termeszetes lenne és semmi rossz nincs mert igy elonyokhoz juthat.


Sosem perelném el a gyereket mert szerintem mind 2 szülőre szüksége van persze ő ezt sokáig nem így látta és orrba szájjba a gyerekkel zsarolt.


Emberileg el sem tudom mondani hogy mindenért mit erdemelne pl azt hogy a gyereket sosem láthatja. De itt jön az hogy a gyereknek ez jó lenne? Kb én vagyok az ismeretlen neki és nagyon fontos hogy az anyja mellet legyen / is legyen....


Én tényleg 1 dolgot tudok mondani amit fent valaki leirt már hogy neki ez semmiség volt így előadni szoval én ebből kiszálok nem hagyom tovább tönkretenni magam... azért az ingyen ebédért vagy a korai beiratás miatt mert kisirta hogy ő neki milyen rossz ez megérte.


Fel sem birja fogni milyen erzes ez nekem hogy ezek után is még én vagyok így beállítva.

2021. jún. 3. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyit tudsz potyogni a másik kezeddel, valószínű egy papirt is alá tudsz írni.
2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!