Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részletesebben kifejtve lent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részletesebben kifejtve lent, van így esélye ennek a kapcsolatnak? Tapasztalatokra és véleményekre is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bnőm és köztem 13 év korkülönbség van, ő 18, én 31 (ff). Hellyel-közzel több mint két éve vagyunk együtt - volt egy szakításunk hónapokra tavaly, ami egy nagy (és nyilvános) veszekedés következménye volt, most ezt így részleteiben nem fejtem ki, de lényeg, hogy nagyon gyerekesen és egyben a társaság előtt kellemetlenül és engem megalázva viselkedett (tettlegességig fajult a dolog, az ő részéről persze). Gáz volt, na. Akkor számot vetettem, és tényleg úgy éreztem, hogy borzasztó gyerekes és nincs benne alázat, alapvetően különbözik az életfelfogásunk (bár persze ezt az életkora számlájára is írhatom), úgy éreztem, a szerelem is elmúlt. Elkerülni nem tudtam, nem is akartam (egy hagyományőrző társulat tagjai vagyunk, értelemszerűen egyikünk sem váltott társaságot), össze is keveredtünk a szünet alatt többször. Aztán kiderült, hogy átment rajta a fél haveri társaságom, amit egyébként nem is titkolt. Lényeg, hogy végül úgy döntöttem, adok a dolognak még egy esélyt, mert állandóan foglalkoztatott, zavart, hogy másokkal kavar stb. Most elméletileg minden rendben, nagyon bújós és kedves ő is, nincs gond, de mégis kicsit úgy érzem, erőlködik - mondjuk van is miért. Megbeszéltük és megbocsátottam neki, hogy többekkel kavart a közös bandából, de mégis állandóan azon agyalok, hogy ennek így van-e bármi értelme. Kutyából nem lesz szalonna, én azt vallom, de lehet, hogy mégis? Mit gondoltok? Hallanék hasonló történeteket, hogy azok hogy végződtek.
2021. jún. 3. 08:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit varsz egy tinitol? Eloszor ezt kene tisztazni.
2021. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 16 éves volt a lány, mikor összejöttetek.

Hagyd élni, te pedig keress egy korban magadhoz illőt, mert ez már csak tingi-tanglizás lesz.

2021. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal volt (most is az, tudom, most megy főiskolára), de a koránál lényegesen érettebb (külsőre, belsőre). Bár ugye írtam feljebb, hogy az a balhé, ami miatt szakítottunk, azért eléggé elbizonytalanított engem is az "érettségével" kapcs. Ráadásaul ugye mivel nekem régóta ez a hagyományőrzés teszi ki az életem nagy részét (meló mellett), elég nehéz olyan lányt találni, akinek ez belefér (vagy még partner is benne, mint ő most).

1es, nem tudom mit várok, azt hiszem sodródom én is, mert most épp megint minden jónak tűnik, csak rendszeresen eszembe jut, hogy miket művelt (maga a szakítóok meg hát azért ezek a kavarások a bandában...)

2es, ettől tartok én is.

2021. jún. 3. 08:43
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor pedig nagyon azt kene tudnod mit varsz mit szeretnel mi a cel.


Amigy te is egy labilis hatarozatlan ember vagy, sokat ne is várj a masiktol. Ez kortol fuggetlen.

2021. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*amíg
2021. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
pontosítok akkor: valóban nem tartom magam még olyan érettnek, hogy elvegyek valakit, de ha így lenne, akkor pont ez a gond, hogy egy ennyi idős lánnyal ki lehet-e húzni addig, hogy ez megtörténjen mondjuk 4 év múlva? Vagy mivel elmegy fősulira, meg ezek a bizalmi problémák stb, mindenképp afelé mutatnak-e, hogy ebből tuti nem lesz holtomiglan-holtodiglan.
2021. jún. 3. 09:05
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tűnik, hogy érettebb a koránál. És te sem tűnsz annak. Valószínűleg ezért is jöttél össze közel a 30-hoz egy kislánnyal.
2021. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Végig ment rajta a baráti társaságod, gyerekesen viselkedik, ami tetlegességig fajult, első hozzászólásodban viszont már azt írod, hogy a koránál lényegesen érettebb külsőleg és belsőleg is. Mégis miben érettebb?

Valld be, egyszerűen fiatal, jól néz ki, neked pedig imponál, hogy egy fiatal nővel vagy együtt, nincs arról szó, hogy személyiségileg minden szuper lenne, vagy el tudod vele képzelni vele a jövőt.


Mint komoly kapcsolat szerintem nincs esélye, szexkapcsolatként működhet. Biztos lehetsz benne nem marad sokáig hűséges, bármennyire is érettnek gondolod.

2021. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, én sem vagyok egy matuzsálem de gáznak tartom az egészet.

A csaj dolga kiver kavar, fekszik le. Bezzeg ha pasi lenne, akkor mekkora bika lenne. Na mindegy.


De az hogy neked 31 évesként egy középiskolásra van igényed, szerintem az gáz. Már ha legalább egyetemista lenne, az is jobb lenne, mert ott azért sokat érik az ember (tudom, mert én is 18 évesen mentem egyetemre).


Szóval nem vagyok en se öreg (20on éves) de már most nem értek egy csomó mindent, ami a jelenlegi közepiskolás korosztályt foglakoztatja. Nagyrészt mert én eleve ilyen vagyok, másrészt mert tényleg az adott környezet nagyban befolyásolja az embert.

Ha fiatalabbat is akarsz, keress legalább egy 23-24 évest vagy passz, mert ez nem fog sokáig tartani.

2021. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Verekszik.

Nyalogathatod róla a haverjaidnak a bacijait. (Legalább ízlett?)

Most megy fősulira, ahol még több kísértésnek lesz kitéve.

És te még azon gondolkozol, hogy van-e ennek a kapcsolatnak értelme. Tényleg nincs sok eszed 31 évesen sem.

2021. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!