Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részletesebben kifejtve lent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részletesebben kifejtve lent, van így esélye ennek a kapcsolatnak? Tapasztalatokra és véleményekre is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bnőm és köztem 13 év korkülönbség van, ő 18, én 31 (ff). Hellyel-közzel több mint két éve vagyunk együtt - volt egy szakításunk hónapokra tavaly, ami egy nagy (és nyilvános) veszekedés következménye volt, most ezt így részleteiben nem fejtem ki, de lényeg, hogy nagyon gyerekesen és egyben a társaság előtt kellemetlenül és engem megalázva viselkedett (tettlegességig fajult a dolog, az ő részéről persze). Gáz volt, na. Akkor számot vetettem, és tényleg úgy éreztem, hogy borzasztó gyerekes és nincs benne alázat, alapvetően különbözik az életfelfogásunk (bár persze ezt az életkora számlájára is írhatom), úgy éreztem, a szerelem is elmúlt. Elkerülni nem tudtam, nem is akartam (egy hagyományőrző társulat tagjai vagyunk, értelemszerűen egyikünk sem váltott társaságot), össze is keveredtünk a szünet alatt többször. Aztán kiderült, hogy átment rajta a fél haveri társaságom, amit egyébként nem is titkolt. Lényeg, hogy végül úgy döntöttem, adok a dolognak még egy esélyt, mert állandóan foglalkoztatott, zavart, hogy másokkal kavar stb. Most elméletileg minden rendben, nagyon bújós és kedves ő is, nincs gond, de mégis kicsit úgy érzem, erőlködik - mondjuk van is miért. Megbeszéltük és megbocsátottam neki, hogy többekkel kavart a közös bandából, de mégis állandóan azon agyalok, hogy ennek így van-e bármi értelme. Kutyából nem lesz szalonna, én azt vallom, de lehet, hogy mégis? Mit gondoltok? Hallanék hasonló történeteket, hogy azok hogy végződtek.
2021. jún. 3. 08:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Hagyjátok már az embert!Mit kell alázni,mikor elég baja van!

Az a helyzet,hogy tul fiatal hozzád.Ha te lennél mondjuk 40 es ő 27 akkor talán ez a korkülönbség nem lenne olyan zavaró.

Neki még lesznek kalandjai az biztos.De ezt te is érzed,mikor azt irtad hogy:.."ennyi idős lánnyal ki lehet-e húzni addig,"..


Megette a fene az egészet,ha kihúzni kell!


Fogadd el,hogy ebből nem lesz komoly kapcsolat!

Tehat vagy szórakoztok tovább lazán,aminek úgyis valószínű vége lesz,ha bekerül a fősulira,és tovabbi cirkuszolások lesznek majd köztetek,vagy nem pazarlod az idődet tovább ,mert 31 évesen már komoly kapcsolat után illene nézned,ha szeretnél még szabad,gyermektelen nőt,és nem nagypapiként szeretnél az oviba járni a gyerekért,vagy más gyerekéért!

Fogadd el hogy jó volt,szépvolt

mindenki menjen és éljen úgy,ahogy neki megfelel.

2021. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 1 párnak sikerül szakítás után az újrakezdés. Egyértelműen látni, hogy egyikőtökben sincs meg (benne még inkább nincs), hogy ez helyén tudjátok kezelni. Túl nagy a korkülönbség, túl nagy szakadék van mentalitásban is, gyerekes a viselkedése és a hozzáállása is. Veled sincs valami rendben, ha átmentek rajta a haverjaid és azok után még újra összejöttél vele. Nincs tartás bennetek. Tedd le a csajt, elhiszem, hogy jó megdugni, de semmi értelme húzni egymás idejét.
2021. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet (bár nyilván nem esik jól így magamba nézni, mert magamat ennél érettebbnek és intelligensebbnek érzem, mint itt amit kaptam :D). Végeredményben megerősítettétek a kétségeimet (meg arra is rátapintottatok, ami rohadtul zavar, a "végigmentek rajta a haverjaim" rész). Meglátjuk, mi lesz.
2021. jún. 3. 10:18
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas. Egyetértek a 7. válaszolóval, agyilag egy kamasz szintjén vagy. A csajt meg csak birtokolni akarod. Ő meg maga sem tudja mit akar, mivel láthatóan egy full ostoba kislány, és te ezt használod ki.
2021. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem tartom ostobának, 14-es. Lehet, hogy fiatal és bohó, nem buta vagy unintelligens. Kettőnk közül meg én kerültem sz.póágra inkább általa, és nem fordítva, nem gondolom, hogy kihasználnám.
2021. jún. 3. 11:01
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem így, hogy ő még kb alig élt, te pedig már 30 vagy, borzasztó nagy a különbség. Más ha kicsit idősebbek lennétek.

Másik dolog: Öcsém barátnője is 18, öcsém pedig 23. Nagyon bírom a kiscsajt, félénk, és nem nézném ki belőle, hogy végigmegy rajta a fél társaság.

Szóval attól, hogy 18 még lehetne annyi esze, hogy több kilincset fog mint...

Én ezen elgondolkoznék. Gondolom imponál neki, hogy egy 30 éves összejött vele, vagy nem tudom miért csinálta.

De ez így gáz. Attól, hogy 18 még lehetne normális.


27N

2021. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, harminc feletti férfiként levadászol egy kamaszt, csodálkozol, hogy kamaszként viselkedik és még ezek után sem tudod, mi legyen.

Eleve nincs nagyobb red flag, mint mikor egy férfi alázatot vár el a (sokkal fiatalabb) barátnőjétől. A Mónika show, amit toltok a perpatvarral és körbekavarással, már csak hab a tortán. Mi a kérdés?

2021. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem is voltaK lényegesen éretebb tini barátnőim, bár csak ez szimulálni probálták.. előbb utobb le lépnek.
2021. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

17. " red flag" na menny vissza még call of dutyzni mert nagyon hiányzik neked......... A 18 éves nem kamasz, ha nem fiatal felnőtt a törvény szerint ,az az ha bűncselekményt követ el akkor úgyan úgy büntetik ahogy 25-30-40-50 stb éves embert..

A másik dolog meg az, hogy a lányok hamarabb érenek mint a fiúk átalában, ha egy fiú már 19 éves akkor férfizzák ha lány akkor meg kamasz meg tini.. ferde tükör a feminizmus átka..

A 18 évesnek sem szabad mindent megtenni mivel tud gondolkodni , el kellet érni azt az érettségi szintet már amikor nem verünk át embereket ! Semmilyen rossz viselkedés formára nem kibuvó a kor..

2021. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

*menj

*hanem

*azaz

*érnek

*ugyanúgy

*kellett (kell?)

*kibúvó


Mit mondtál, melyikünk menjen vissza COD-ozni?

2021. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!