Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akiknek szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek szeretője van/volt, hogy vagytok most?

Figyelt kérdés
Miként élitek meg a döntéseteket? Komment is jöhet persze, ha van történetetek, bár itt az emberek többsége csak leszavazni szeret, átgondolni amit a másik ír, a saját tapasztalatát, na azt nem. Megcsaló, megcsalt és szerető szemszögéből is nagyon sok kérdést látni minden nap, érdekes módon a bántó válaszok nagy része üti egymást, hol az egyiket, hol a másikat "védik" a válaszolók. Itt most csak szavazni kell, az talán lehet őszinte.
2021. jún. 3. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Soha nem csaltam meg a párom, nem is fogom
Megcsaltam a párom egyszer vagy többször, de nem választanám soha a szeretőt, az csak kaland
Megcsaltam a párom, szerelmes lettem a szeretőmbe, de nem őt választom, fontos a család és a hitel stb.
Megcsaltam a párom, szerelmes lettem a szeretőmbe, őt választottam, megbántam
Megcsaltam a párom, szerelmes lettem a szeretőmbe, őt választom, azóta is boldogok vagyunk
25 szavazat
 1/1 Ywerd ***** válasza:

A volt élettársammal rendszeresen ültünk le átbeszélgetni a kapcsolatunkat,mi az ami jó és mi az amin változtatni kell .

Mivel nekem jóval több igenyem volt az intimitásra mind minőségben mind mennyiségben,ami neki sajnos már sok volt ,három év után azt mondta ezt ő egyedül nem bírja , tartsak nyugodtan mellette mást, csak diszkréten intézzem.

2023. jan. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!