Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként bocsátható meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként bocsátható meg, ha a férjed egy másik férfival csal meg a házatokban?

Figyelt kérdés

Előbb értem haza, nem szóltam, hogy helló megjöttem, csak örültem hogy beestem a melóból.Sajnos amit láttam, örökre belém égett.nappaliban férjem térdelve egy fiatalabb pasit éppen orálisan kényeztetett.

Volt egy kis veszekedés, majd most külön költöztünk, én válni akarok.

Ne siessem el, és bocsássak meg neki?

Igazából rosszul esik ez minden nőnek, de erre nem voltam felkészülve.

Ha mégis válok a bíróságon ezt is megkérdezik, hogy megcsalt és mondjam el mi történt mi az ok?

32N


2021. jún. 3. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy biszex, amit elfelejtett megemlíteni. És ajajj, hány fickó van, aki el se mondja..
2021. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 moozygoo ***** válasza:
100%

Megcsalás az megcsalás, mindegy hogy kivel.

Szakíts vele.

2021. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen megbocsájtani? Ha monogám kapcsolatot akarsz, akkor nem vele kell ezt tervezni, mert ő nem akar láthatólag. Viszont ha nem érdekel a monogámia téged se, akkor hát maradj benne, aztán te is hozz fel fiúkat-lányokat-egyebeket, akár be is szállhattok egymás partijába. Rajtatok múlik csak, hogy milyen kapcsolatot akartok.


Én pl igencsak monogám vagyok. Nincs mit megbocsájtani, felőlem ez a kapcsolat befejezettnek tekinthető lenne. De ez én vagyok, te meg te... úgy döntesz, ahogy neked az a legnagyobb hasznodra van.

2021. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!