Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költözzek össze a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek össze a barátommal? Félig nála laknak a gyerekei..

Figyelt kérdés

A barátomnál vannak a gyerekei minden 2. héten..ilyenkor

mindig az van amit ők akarnak, én megy le vagyok sz@rva.. Mindig nekem kell alkalmazkodnom. Ráadáaul minden pénzét a gyerekeire költi - mindent ő fizet mert az anyjukkal ebben állapodtak meg, viszont saját magától meg mindent sajnál.

A gyerekeivel elmennek 3-an nyaralni..- tehát engem nem hívtak. Úgy érzem csak akkor vagyok neki jó ha a gyerekei éppen nem érnek rá

Így még is, h várhatja el , h összeköltözzek vele és minek???



2021. jún. 3. 19:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%
Na ezért nem kéne soha kölykös kan... Meg alapból sem kell kölyök... Menekülj!!!
2021. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

2,5 eve vagyunk egyutt

Amugy 1,5 evig titkolt a gyerekei elol.


Engem csak azerr tart mert majd jo leszek neki ha a gyerekei par ev mulva kulfoldre mennek egyetemre

2021. jún. 3. 20:16
 13/29 harebell ***** válasza:
100%
Oké, ez így viszont sajnos már nagyon gáz. A helyedben szakítanék. Sajnálom :/
2021. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeret, nem tisztel, xarik a fejedre.

Ha vele maradsz, te vagy a hibás. Gondolom ide is csak gőzt kiadni jöttél, eszed ágában sincs szakítani.

2021. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

14

Igaz.

Az lenne az idealis ha o dobna ki, es akkor nem lenne buntudatom es nem bannam meg utolag..

2021. jún. 3. 20:24
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi a bűnbanatos..... Kell bánni?? Azt, hogy nem vagy fél vállalva? 😀 😀 Neked miért nincs önértékelésed!?? Ennyire tartod magad? Amikor úgy van kedve elovesz, máskor meg vaganyra vagy téve... És még a csávó kéne kodobjon?
2021. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Kidobom helyetted, szóljál!
2021. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Te csak szexre vagy.


Én is elvált apa vagyok, nekünk tök természetes volt, hogy a barátnőm, illetve élettársak része az életünknek, ha karácsony, ha nyaralás.

Rugd ki ezt a gyökeret, de gyorsan!

2021. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is olyan voltam mint te.

Hitegettem magam, nem akartam túl bizalmatlan se lenni, voltak jelek de nem hittem el.. Féltem ha én számítok akkor bánni fogom mert mi van ha még is szeret igazán.

Aztán a vége a baromi nagy csalódások voltak,es persze hogy engem használtak ki. Most már tudok nemet mondani is akkor és abban a pillanatban amikor kell.

Nem várok, nem nézetem magam hülyének. Én lépek tovább. Legalább nem taposnak a lelkembe újra és újra.

Keress olyat aki tisztel téged annyira, hogy nem rejteget.

2021. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szakítok*:) elirtam
2021. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!