Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költözzek össze a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek össze a barátommal? Félig nála laknak a gyerekei..

Figyelt kérdés

A barátomnál vannak a gyerekei minden 2. héten..ilyenkor

mindig az van amit ők akarnak, én megy le vagyok sz@rva.. Mindig nekem kell alkalmazkodnom. Ráadáaul minden pénzét a gyerekeire költi - mindent ő fizet mert az anyjukkal ebben állapodtak meg, viszont saját magától meg mindent sajnál.

A gyerekeivel elmennek 3-an nyaralni..- tehát engem nem hívtak. Úgy érzem csak akkor vagyok neki jó ha a gyerekei éppen nem érnek rá

Így még is, h várhatja el , h összeköltözzek vele és minek???



2021. jún. 3. 19:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson oda költözni! Ha képes vagy rá, lépj ki ebből a helyzetből. Szándékosan nem kapcsolatot írtam, mert ez nem az.

73N

2021. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Tavaly egyebkent miutan bemutatott a gyerekeinek , vittek magukkal nyaralni. Azt hittem vegre normalis kapcsolatunk lesz es hiv majd programokra de nem ugy lett. Soha egy kirandulasra nem hivtak- max csak csaladi szuletesnapokra. Tehat a baratom semmit nem tett , h megszeressuk egymast a gyerekeivel..most mar ugy erzem nem, h osszekoltozni nem akarok vele de a gyerekeit se akar latni tobbe

De ezek szerint ot se kene

2021. jún. 3. 21:20
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Kezdesz jól gondolkodni...
2021. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%
Szándékosan nem csinál közös programot. Mert te nem vagy sz igazi számára!!!!
2021. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, vannak tőle értékesebb, hűséges, és igazibb férfiak is.

Csak hidd is el magadról is, hogy értékes vagy annyira, hogy kilépj ebből a semmilyen kapcsolatból.

2021. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
72%
Dobd ki a francba ezt a "kölykös kant" :D
2021. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
87%
Beszéltél vele erről? Ő mit mondott? Ha megígérte, hogy változtat a dolgokon, de nem tette meg érted, akkor miért maradnál vele továbbra is? Ha rosszul érzed magad a kapcsolatban és ki akarsz lépni, ne neked legyen bűntudatod.
2021. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Házvezetőnő leszel, ha odaköltözöl. Te majd főzöl, takarítasz rájuk, ők meg kirándulnak nélküled.

Én magát a kapcsolatot se folytatnám, külön élve sem.

2021. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Az szép hogy még titkolt is téged. Soha nem fog egyenrangú társként tekinteni rád az ilyen.

Mikyen életed lenne ha oda költöznél? Ha jönnej a gyerekek el kellene menned hotelba, vagy mi? Ha behisztiznek valamin és mérgesek lesznek rád akkor kivág az utcára rögtön? Sajnálja a pénzt magára.. Ahham.. Majd idővel jó lesz a te pénzedet használnia.

Én a helyedbe gyorsan lelépnék.

2021. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!