Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves a barátnőm és szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbi-5 kérdése:

17 éves a barátnőm és szüksége van szabadságra élni akar , idő kell magamra azt mondja Szerintetek ?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok ő 17

Lassan 2 éve vagyunk együtt

Ebből több hónapot is szinte együtt éltünk

Nem egy városban élünk és néha itt néha ott vagyunk

És úgy érzi hogy meg kötöm , be zárva érzi magát mert hogy mikor othol van nem tud menni ahova akar buli stb ( mert ha van társaságban fiú már én egyből ki akadok és nagyon féltékeny vagyok , be képzelek egyből a legrosszabb )

meg hogy még fiatal és túl hamar túl komolyra fordult minden számára ( kicsit meg ijedt ) azt mondja nem akar ilyen hamar fel nőlni


De nagyon szeret engem és nem akar el veszíteni csak kis idő kell magára is és hogy lassutsunk a tempon


Kérdeztem hogy pontosan ezt hogy érted hogy ki éled magad

Azt mondja nem akar más fiút se ilyesmi csak jól akarja magát érezni és szórakozni beszélgetni , baratnokkel össze járni és hogy meg találja milyen ember ő milyen az igazi személyisége mert hogy 15 éves korától csak szinte velem van és mást nem ismert csak ahogy együtt vagyunk


De szeret és nem akar szakítani sem

Csak most pár hetet akar így



2021. jún. 6. 11:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
24 évesen 17 éves csajt dugsz? Mázlista...
2021. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Hát 17 évesen nem is haziasszonyként kell élnie begubózva. Te meg még a beteg feltekenykedeseddel is tönkreteszed. Inkább engedd el.
2021. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Soman nem szerelmes. A tobbi duma
2021. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
17 éves. Csoda, hogy még nem dobott ki a feltekenykedesed és korlátozásaid miatt.
2021. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Az a helyesírás. :D
2021. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
17 évesen még nagyon naiv lehet, én is ilyen helyzetben voltam 16 évesen, állandóan a beteg feltekenykedese miatt kellett idegeskednem, egy középiskolásnak! Nagyon vak voltam és bánom mai napig,hogy vele voltam, ráadásul dagadt is volt.
2021. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sokszor bele kötöttem és őt hibaztattam mert nagyon féltékeny lettem utóbbi pár hónapban és szinte mindig e miatt volt a vita amit már be látok hogy túl

gondoltam mindent és egy fasz voltam

Es nem bíztam benne pedig okot nem adott rá

Őt pedig idegileg ki készítettem és magam is a stressz miatt


Szeret és én is őt

Szerintetek mi tevő legyek hogy helyre hozzak mindent

Első komoly kapcsolatban


Ha meg bizom benne és el engedem most ahova akar menni akkor nem baszom el vele? Nem csinálok nagyobb bajt ?

2021. jún. 6. 12:11
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem te hisztiztél a múltkor azon, hogy az osztálytársaival elment egy ott alvós bulira?
2021. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek vége

Egy tini szerelem nem tart örökké

Pláne nem egy lánynál

Szép volt,, jó volt, veled volt de ideje élnie

Fiatal

Bulizni, haverokkal lógni stb

Még szép, hogy elengeded. Nem teheted meg, hogy korlátozod

Ha nem engeded és tovább féltékenykedsz ráadásul, azzal csak azt éred el hogy kB meg is utál és hiphop kiszeret belőled

Engedd bulizni, szórakozni hiszti nélkül

És ha szerencséd van még nem dob ki egy ideig

De ha így folytatod előbb utóbb talál egy pasit aki 100%ig megbizik benne és nem lesz rosszul ha az ember a barátaival akar szórakozni

Viszont szerintem ne gondold azt hogy ez lesz a sírig tartó szerelem

Még fiatal

Élni akar és ez a normális

Ugyanígy voltam én is

Inkább élvezd ki amíg tart

29/N

2021. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nemtől és kortól függetlenül: az embernek szüksége van személyes térre. Egy párkapcsolat nem azt jelenti, hogy onnantól az egyén megszűnik egyénnek lenni. A párkapcsolat két önálló egyén szövetsége.

Egy jó párkapcsolatnak pedig pont az az ismérve, hogy tud benne "élni" az ember. Sőt! Igazán csak párkapcsolatban lehet élni. Legalábbis tapasztalataim szerint. :) (Nem, "élni" nem azt jelenti, hogy végigdugjuk a fél várost.)

A bizalom pedig kulcsfontosságú. Ha ez nincs meg, akkor nincs értelme párkapcsolatról beszélni. Az ugyanis nem rabságról szól, meg arról, hogy az egyik fél fogva tartja a másikat.

Hamar felnőni sem kell. Egy párkapcsolat nem kell, hogy egyből azt jelentse, hogy házasodjunk, szüljünk, egzisztenciát építsünk.

Az ember alapvetően társas lény. Ezt sokan rémesen rosszul értelmezik. Nem azt jelenti, hogy ha belekeveredik egy párkapcsolatba, akkor onnantól egymás börtönében (illetve gyakrabban csak az egyik fél börtönében, mert gondolom, te azért vígan elmehetsz bárhová...) kell sínylődni, hanem pont azt, hogy emellett még szüksége van barátokra, ismerősökre, társaságra.

"Szeret és én is őt"

Nem. A jelek alapján te nem szereted, hanem birtokolni szeretnéd őt. A kettő között van egy rohadt nagy különbség. Ha szeretek valakit, akkor neki a legjobbat akarom, és nem tesz boldoggá, ha ő boldogtalan.

Azt viszont kijelenthetjük, hogy ez, ami most van, hogy pár hétre elmenekült tőled, ez nem fogja tartósan megoldani a problémákat. Ha 2 hét múlva minden folytatódik ugyanúgy, akkor bizony ismét el fog jönni az idő, amikor besokall. Ide vagy tartós változás kell, vagy annak belátása, hogy ez így nem fog működni, és inkább őrizzétek meg a szép dolgok emlékét, de ne barmoljátok el feleslegesen a legszebb éveket!

2021. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!