Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok szakítani? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok szakítani? Hogy van rá bátorságotok kimondani hogy vége?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt vagyunk már egy ideje.

Rengetegszer összevesztünk már és emiatt kicsúszott egy párszor a számon ez a szó, hogy vége.

Mérgemből elég sokszor mondom neki, pont azért mert sokszor olyan elviselhetetlen a viselkedése a stílusa, és nem tudom már tovább csinálni.

Ezt sűrűbben mondom, de az hogy “nem szeretem már” nem merem, nem tudom kijelenteni neki 😕

Nincs hozzá bátorságom.

Így is sokszor annyira túlzásba esik, hogy ne hagyjam el stb., elvárja hogy menjek vissza hozzá meg ilyenek, ő túlságosan szerelmes belém.. és valószínű ha kijelenteném hogy már nem szeretem akkor is ugyanez lenne a helyzet.. makacs típus nagyon.

Viszont az előbbin javítanék a kijelentésemen azon hogy “nem szeretem” valahol persze azért szeretem… csak nekem már nem éri meg ez az egész vele, folytonos felesleges viták, makacskodik sokszor, nincs mellette normális életem, nincsenek miatta barátaim..

Nem tudom mennyire ismerős ez a dolog, az emberi társadalomban hogy szeretem… de nem éri meg…. egyáltalán nem..

Szóval nem tudom mitévő legyek, nem tudom neki megmondani hogy vége legyen mert úgysem lenne az, azt meg pláne nem hogy nem szeretem mert szintén ugyanaz lenne a vége. Hiányozna nekem.. de ez nem normális dolog… hiába is mondom neki hogy változtassunk dolgokat, életmódot de nem.. semmi..

Ha megcsalnám sem hagyna el valószínű, sőt kinézem belőle hogy ezután csak bosszú lenne..

Sajnálom szegényt, olyan mintha életében eddig soha nem történt vele semmi jó dolog, és az egyetlen jó dolog az én vagyok neki..



2021. jún. 6. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy jól érezze magát te "örökre" boldogtalan akarsz lenni? Bár kétlem, hogy ő boldog melletted, csak ragaszkodik hozzád.

Szépen leülteted, és elmondod, hogy elég volt, nem csinálod tovább, és megmondod, hogy ezúttal komolyan is gondolod.

Az meg butaság, hogy ettől sem lenne vége, egyszerűen csak ragaszkodni kell a döntésedhez. Hiába sír, fogadkozik, keres le kell állítani, ha nem érti meg, akkor letiltani.

2021. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, és pocsék. Csak azt tudom javasolni, hogy találj mást, jobbat, járj el otthonról többet!
2021. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen.

Hogyha szakítani akarok valakivel, akkor valószínűleg nem vagyok boldog mellette.

És mivel a saját boldogságom fontosabb mint a másiké, így egyszerűen kimondom.

Gondolj bele, hogy te boldogtalan vagy, de nem mersz szakítani. Előbb utóbb ő is rá fog jönni, hogy te nem vagy boldog így ő sem lesz az. Ez beletelhet jópár hónapba, évbe.

Ellenben ha szakítasz, akkor te is boldog leszel, és kis szomorkodás után ő is.

2021. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ő is meg te is tovább tudtuk lépni :)
2021. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hány éves vagy? Jelenleg én is hasonló cipőben járok.

Néha kibírhatatlan a barátnőm sokszor bolhából is elefántot csinál, én is többször szakítottam már vele de valahogy mindig kibekültünk, vissza sirta magát.

Szereted persze de már nem szerelemből, hanem valószínűleg csak megszoktad magad mellett mint ahogy én is.

Ha gondolod dumálhatunk privátba, mert én is ugyan úgy vagyok ahogy te.

2021. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam exemmel, mondjuk nálunk már eljegyzés is volt. Tény, hogy normális ember nem mondott volna neki igent egy héttel azután, hogy durván végigrángatott az utcán és üvöltött velem, de én sem vagyok százas, na.


Persze ő is folyton visszakönyörögte magát, amikor ott akartam hagyni, ezért nagyon nehezen sikerült. Végül egy-két bunkóbb beszólása kapcsán sikerült erőt vennem magamból, és kimondani a végszót, ahogy már egy ideje terveztem.


Én is nagyon sajnáltam őt ott hagyni, hiszen szerencsétlen élete volt, rendszerint sajnáltatta is magát, és én bedőltem neki. Ám a legtöbb rosszról, ami vele történt, csak ő tehetett, pl. egyetemen is azért sorolták át fizetősre, mert egyáltalán nem tanult, a TV-t nézte csak vizsgaidőszakban, stb. (Más az, ha valaki tanul rendesen, de mégsem éri el a kellő átlagot - fölötte természetesen nem török pálcát.)


Arra gondoltam, hogy ő viszont egyáltalán nem sajnált engem, amikor folyamatosan üvöltött rám, én pedig már sírtam mellette, annyira nem bírtam már hallgatni a szidalmait...

2021. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sikerült szakítani?
2023. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, azóta szerencsére jobb irányba fordult minden :)
2023. jan. 24. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
szuper jó ezt olvasni 🙂
2023. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. jan. 26. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!