Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint túl sokat dolgozok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk mindketten, együtt is élek a barátommal. Én pénzügyi területen dolgozom 9-6-ig, de elég messze van az iroda, így nagyjából reggel 6-tól este 8-ig vagyok úton. A párom a családi vállakozásukat csinálja, rugalmas munkaideje van. Nincs idōm fōzni vagy takarítani hét közben, vagy kicsit rendbeszedni magam. Korábban modellkedtem és most neki is feltūnt, hogy le vagyok harcolva és ki vagyok égve.

Azt mondja hagyjam ott a céget, amit értek, csak rögtön nem találok munkát és felesbe fizetek mindent. Fel tudna venni a cégébe szakirányos munkára de ezt nem ajánlotta fel.

25N



2021. jún. 7. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem tudja hogy félre izélsz.
2021. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Gondold át, hogy TE mit szeretnél. Ezt nem nekünk, de nem is a párodnak kell eldöntenie.
2021. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Én elkezdenék másik munkát keresni ha rosszul érzem magam benne meg ha sokat kell utazni, mert utálok egy óraval korábban kellni azért hogy rázza a gerincemet a busz minimum 40 percig. De ez párkapcsolattól függetlenül igaz: ráér akkor felmondani ha már van egy aláírt szerződésed egy masik helyen.

A páromtól nem várnám, hogy munkát ajánljon mert nem szeretem keverni az üzletet a magánélettel, ha el tudom kerülni.

2021. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Mindkét félnek igaza van részben.


Semmi szabadidőd nincs, szerintem ez a helyzet neked sem jó. Állandó 14(!) órás műszak, ha azt vesszük. Részéről is jogos kérés, hogy ne csak aludni járj haza, hanem tényleg legyen együtt töltött időtök.


Attól viszont én is ódzkodnék, hogy a párom cégéhez menjek dolgozni. Amennyiben van közös cég, sokkal nehezebb egy esetleges válás/szakítás, és rengetegszer előfordul, hogy a céget birtokló fél így tartja sakkban a másikat. Ettől függetlenül egy felajánlást megért volna részéről, ha ennyire segíteni akar, maximum udvariasan visszautasítottad volna. Valóban miattad aggódik, vagy csak az a baja, hogy egy szexre mindig kapható modellnő helyett egy folyton fáradt, dolgozó emberrel van együtt? Miattad aggódik, vagy a saját kielégüléséért? Sajnos nem mindegy.


Én a helyedben keresnék másik felet, de nem a pasi miatt, hanem magam miatt.

2021. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Albérletben laktok? Nem tudtok esetleg közelebb költözni a munkahelyedhez?
2021. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Utólsó!Azért elárulhatnád,hogy a pasi miért nem szempont semmiféleképpen?Nem számít akivel együtt élsz?Egyáltalán nem számít neki semmi,csak saját maga?A másik,a tarsad le van xarva?

Istenem !Na ez az egoista hozzaállás amit a hátam közepére se kívánnék!Se nőként se férfiként!

Hogy együtt vagy valakivel aztan tojsz a fejére,mondván nem számít,csak saját magad..

2021. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs idōm fōzni vagy takarítani hét közben"


Neki viszont van.

2021. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ott hagyd a munkád és a családi céghez se menj dolgozni, ha jót akarsz magadnak.

Inkább megbecsulne, hogy szorgalmasan dolgozol.

2021. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
#6 Úgy gondoltam, hogy félútra költözni, nem úgy, hogy a nő munkahelyéhez, nem úgy, hogy költözzenek oda.
2021. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél cegeben dolgozni miért nem kérdezed meg? Ha nem akarja akkor legalább ennyi adu lenne kezedben.


Másrészt szeritem ez az utazás így sok, persze nem azért mert őfelsége nem kap főtt ételt, hanem mert te fogsz rámenni. A lepukkantság nem csak arról szól hogy most neki nem tetszel hanem az egészséged is rá fog menni. Mindenképp csökkentds a munkaidőt vagy új munkával vagy közelebb költözéssel.

2021. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!