Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? A férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A férjemmel már egy ideje nem jó a kapcsolatunk, megtudtam, hogy viszonyt folytat egy másik nővel.

Figyelt kérdés
A dolog éppen ott tartana, hogy nem buktatom be, viszont megtudtam, hogy hitelintézés kapcsán megfordult pár bankban és ingatlanhirdetéseket is felkeresett már. Szerintetek kezdjek aggódni, hogy elhagy engem vagy csak a nőjét szédíti és muszáj mutatnia neki bizonyítékot arra, hogy ha el akarna engem hagyni?

2021. jún. 14. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el inkább te ingatlanhirdetéseket keresni.
2021. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én miért is? Ha ő elköltözik, én még itt maradok.
2021. jún. 14. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a te neveden van az ingatlan, akkor nincs probléma. De ezzel csak arra céloztam, hogy minél hamarabb ott kell hagyni a gyökeret.
2021. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
"A férjemmel már egy ideje nem jó a kapcsolatunk ... kezdjek aggódni, hogy elhagy engem ..." Miért aggódnál, hogy elhagy? Már nem jó a kapcsolat. Mit nyerhetsz, mit veszíthetsz? Majd ha ezen elgondolkoztál, és tisztábban látod, hogy te mit szeretnél, akkor akár meg is beszélhetitek - nyugodtan, higgadtan.
2021. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha közös a lakás ,lehet azt nézi ha felezitek milyen lakás fér bele.Az én ismerősi körömben is hagytak el nőt,és hidd el a szeretőt nem ilyen lakás mutogatassal hulyitik a pasik.Szerintem elozd meg és te valj el,legyen már önbecsülés .
2021. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódni kezdjék,arról már lemaradtál.


Én még olyan szeretői viszonyról nem hallottam, ahol bizonylattal kellett igazolni bármit is az új nőnek.

2021. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne beszélgetni vele.
2021. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy valami hitelt vegyen fel a hatad mogott,aztan fizetheted helyette is.
2021. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8, hát ja, ez fontos!

A válásig szerzett minden vagyon feleződik, a negatív is!

2021. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jogos lehet, de csak ha van szerződés. Nem minden esetben feleződik legalábbis, úgy tudom.
2021. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!