Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha véleményeznek vmit pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véleményeznek vmit pl hogyan bánok a pénzzel, ami leminősítés, azaz azt magyarázzák hogy rosszul, de szeretnék ellenervelni, megertetni a gondolkodásom, amit viszont nem hallgatnak meg, akkor teendő?

Figyelt kérdés

Es mindezt a saját párodtol relatíve komoly kapcsolatban...


Oke, ott elcsesztem hogy elfogult voltam amiert ezzel engem valahol sért, igy elég hepcias hangnemben érveltem es nem egy nyugodt stílussal.


De egy mondatot sem értett meg sajnos, tartja a véleményét, és a végén az lett hogy nemhogycsak leminősít pénzkezelésben, hanem még azt is hozzámvágja hogy ÉN veszekszem, es ő nem akar, és onnanstól ignorál is.


Most az az apropojoa hogy házra gyűjtök, de 1 millios kiadást(egy ingatlan árakhoz képest 1%-ot el sem érő kiadást..) is figyelembe veszek magamra(egyszeri kiadás), csupan mert az boldogitana.

A ház meg így is ugy is, egy eletre szóló hitel joformán (ha nem üt be valami extra bevétel).


Szoval szerinte ilyen esetben ne álmodozzon az ember semmirol hanem csak éljen kenyeren vizen rakjon félre meg fizesse a torlesztot. Azaz az egész elete teljen igy hogy kenyeren vizen elt és fizeti a torlesztot, mindenféle álmát felejtse is el. Izzadjon végig.


És képtelen megerteni azt hogy hosszu távu terhek mellett én ogenis szeretnék külön tartalékolni azokra a dolgokra is amik csupán csak ugy jo érzés.



Es az egy dolog hogy nem érti meg es lenéz mint vmi pénzt beosztani nem tudo felelőtlen pénzelverő senkit.

De a másik hogy meg sem hallgat, ignorál mert ő nem akar "veszekedni", miközben eleve ő provokalta azt ki.



#pénzugyek kapcsolatban
2021. jún. 14. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem gyűjtenék 100 millás lakásra/házra. Az már jócskán túlárazott.
2021. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jah elszámoltam :D


Na mind1

Tekintsünk el ettől, akkor nem 1%-rol van szo.

2021. jún. 14. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy mennyire rosszul esik az, hogy nem hallgat meg. Üljetek le megbeszélni nyugodt körülmények között. És ne a másik leminősítése legyen a cél. Ha nem támadjátok le egymást azt nem lehet majd veszekedésnek nevezni.
2021. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És megbeszéltuk.

Már csakbaz vafájdalma hogy emelt hangnemben ellenérvelek.

Mondtam jóhogy, mikor kritika, támadas. De szerinte ez csak szimpla vélemény volt...


Mikozben ismerhetne már hogy nem költök esz nelkuk

2021. jún. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!