Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha régóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha régóta nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
Nem is jártunk igazából, nagyon jó barátok voltunk, mindent megbeszéltünk, szinte egész nap beszéltünk. Most hiányzik, de nem beszélünk többet, mert máshogy alakultak a dolgok.
2021. jún. 14. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel.
2021. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz neki? lehet, hogy te is hiányzol neki
2021. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hiányzok, de nem keresem, mert ő vetett véget a barátságnak.
2021. jún. 14. 21:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, csak én szerelmes voltam az illetőbe. Szerinte az én hibám, hogy ma rosszban vagyunk, szereintem az övé... A javaslatom, hogy ha valóban ő vetett véget a barátságnak, gondolj rá úgy, mint akit sajnálsz, de a lekezelő sajnálat értelemben. Nekem ez működött, mára a hiányzásból a sajnálat maradt.
2021. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak úgy tudod megszüntetni a hiányt,ha erőt veszel magadon és félre teszed a büszkeséged és írsz neki. Megláthatod hogy enyhül e vagy sem. Valakinek engedni kell.


Vagy marad minden úgy ahogy most van és tovább szenvedsz. És lehet ő is.


Miért vetett véget a barátságnak?

2021. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy máshogy alakultak a dolgok?


Miért nem keresed fel? Azzal veszteni nem veszthetsz. Csak nyerhetsz. Vagy marad a jelenlegi "nem beszéltek" helyzet.

2021. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lett vége? Az sem mindegy.
2021. jún. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vesztünk össze. Egy ideig mindkettonk részéről voltak érzelmek, aztan barátok maradtunk, mindkettőnknek van kapcsolata és jobbnak láttuk, hogy inkább ne beszéljünk, nehogy bonyodalmak legyenek a kapcsolatainban.
2021. jún. 15. 10:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de így akkor mindkettőtök tutyimutyisága volt az ok. El kell engedned.
2021. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És miért nem jöttetek akkor össze?
2021. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!