Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség olyan pasi között aki kezdő párkapcsolat terén, és aki már profi benne?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedik egy lánnyal az a pasi aki kezdő egy párkapcsolatban, és hogyan az aki már profi mert sok párkapcsolata volt.

#kezdő#profi#emberek#vélemények#férfiak#viselkedés#2021#mai pasik
2021. jún. 15. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszari, határozott, talpraesett, tudja hogyan kell reagálni-viselkedni bizonyos helyzetekben, nem kell tanítgatni, a szexben is jó, tapasztalt.
2021. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%

Saját példa.


Kocsi szervízben, távolsági busz.


Ott ült egy nő az ablaknál, mellette egy férfi, odamentem a pasihoz és megmondtam neki, hogy szeretnék a helyére ülni, mert élvezni akarom a mellette ülő hölgy társaságát.

A pasi köpni - nyelni nem tudott, csak átadta a helyét. A nő persze hallotta az egészet.

Végigdumáltuk az utat, olyan 50km., majd leszálláskor előre engedtem és megpusziltam a nyakát.

Majd 6 hónapig jártunk.

2021. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az igen 2-es válaszoló akkor te vagány pasi vagy :)
2021. jún. 15. 15:59
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

3.-ra.


Fenét!


Csak tudom, hogy megy az élet, és nem akarok én lenni az a köcsög incel, aki itt sipítozik napi 35 kérdésben, hogy "39 éves wok má' nincsen nőm, honnan szerezzek?".

2021. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Hogy mi a különbség...(?)

A profival elsőre van orgazmusom..🤭

2021. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értünk ez alatt. Ha jó dolgokra akarod használni a tapasztalatod, akkor nem mész bele olyan helyzetekbe amiket már átéltél és tudod milyen rossz hatással vannak. Ki tudsz jönni játszmákból 1-2 okos és éles mondattal. Rá tudsz világítani kezdődő problémákra még nagyon az elején, amikor könnyű korrigálni.

Ha rosszra akarod használni a tapasztalatod, akkor manipulálhatod a másikat, érzelmi hintákba rakhatod be, olyan játszmákat csinálhatsz amiben biztosan veszíteni fog és ezáltal kihasználhatod. Sokan, főleg nők ezt is "profizmusnak" élik meg és büszkék ilyenkor magukra, hogy az van amit ők akarnak.

2021. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyakon pusziltad, aztán 6 hónap jarás? 1 óra dumcsi után egy átlag nő sem engedi nyakra. Gyanítom nem volt nagy a kihívás.


6 hónap meg nem egy nap intervallum. Csaj is rájött, hogy ez felejtős.


Amúgy gratulálok a hódításhoz, kár, hogy ez 1000-ből 1-nél jön be :)

(32/N)

2021. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

#7

Éppen azért nagy hódítás, mert kevés az, amikor bejön, de neki bejött.

Az, hogy mekkora kihívás volt azt nem tudhatod.


Már az is kihívás, hogy odament és leült a csaj mellé ilyen határozottan.


Nekem is volt sok hasonló, hogy ott volt a pillanat és megragadtam és aztán lett belőle valami később.

Míg ha nem tettem volna semmit, mert gyáva vagyok és félek a visszautasítástól, akkor nem emlékeznék rá, mert sose lett belőle pár hónap járás a lánnyal.

2021. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

#8 ha ezzel a szöveggel férfiként leülsz egy nő mellé a buszon, 1000-ből 999 végig fogja feszengeni a buszozást, jobb esetben csak undorral, rosszabb esetben félelemmel tele.

aki ezt nem vágja, annak nagyon alulfejlettek az emberi és érzelmi készségei.

aki vágja, de leszarja (mert nem tartja nagy árnak azért, hogy 1000-ből 1-gyel összejöjjön), az pedig pszichopata.

2021. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Mindössze magadból következtetsz, és azt gondolod, hogy mindenki ilyen.


Ez jelzi azt, hogy "alul fejlettek az emberi és érzelmi készségeid"


De mégis oda ült a srác, és bejött neki. Vagy sokkal nagyobb az esélye, mint az 1:1000-hez (amit Te csak hasra csapva mondtál random) vagy az ezerszer megcsinálta és egyszer bejött, azt elmesélte.


De a lényeg, hogy mindegyik jó módszer. Addig próbálkozni, amíg be nem jön, az eegy sikeres taktika.

2021. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!