Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 3 millió ft diákhitel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 3 millió ft diákhitel tartozást el kell mondani egy kapcsolatban? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

350 ezret keresek, abból kötelezően fizetek ebbe 30 ezret. Van néhány millió forint spórolt pénzem, de igazából a megtakarításomra most sokkal több kamatot kapok, mint amennyi a hitel kamata ezért a hitel most csak inflálódik el. Jó hátterem is van, összességében nem hiszem, hogy valaha ebből bármi probléma lenne. Ha emelnék a kamatát és már nem érné meg, akkor lehet kifizetem majd egyben.


27/F


2021. jún. 15. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha komoly a kapcsolat akkor el kell mondani, de azzal együtt, hogy a fizetésedből gond nélkül tudod fizetni, ezért nem hiszed, hogy valaha ebből bármi problémád lenne.


N26

2021. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy mond el!

Nekem az asszony váláskor tudta meg hogy ráírtam az összes hátralékos céget, azt mikor benyögte hogy vagyonalapú elosztás kell neki, kiderült, hogy mennyi adóhátraléka van.

2021. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Nonemuek szerint nem szamit a mult tehat nem kell elmondani.
2021. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell elmondani, amíg nem kerül szóba közös jövő, össze költözés, közös költségek, stb.

De én a helyedben előtörlesztenék. Nem tudhatod mit hoz a jövő, a tartozás meg teher (nem csak anyagi)


Egyébként mi kamatozik neked ilyen jól?

2021. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Mond el!


Már nem vagy fiatal, ha összejössz valakivel, 1-2 év, és babát, és lakást akar majd. ott gond lehet, ha van egy ketyegő hiteled.

2021. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el, hogy most ezt törleszted.
2021. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De mikor? Az első randin? Vagy ha már együtt vagyunk 3 hónapja? Szerinted mikor érdemes?
2021. jún. 15. 19:35
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már komolyabbra fordul, pl. családtervezés szóba kerül.
2021. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne titkold el. Ez valahol teljesen természetes dokog. Úgy meg végképp, hogy lényegében gond nélkül levonódik a fizudból.

Nekem a barátommal ugyanez a helyzet, teljesen random említette meg, tudomásul vettem és semmi több. Ez egy hónap ismertség után volt, kb akkor jöttünk össze. Ő 28, én 23

2021. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázz rá, ha szóbajön a közös jövő, az anyagiak, hogy képzelitek a pénzügyeiteket, akkor elmondod és kész.
2021. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!