Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vennétek ezt komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vennétek ezt komolyan?

Figyelt kérdés

A párom hazudott nekem egy kis dologban mégis elkezdtek kétségeim lenni, hogy ha ebben is hazudik miben hazudhat még.. Holnap lesz az első évfordulónk, már program is van foglalva. Ti hogy mondanátok neki, hogy magyarázza el ez miért volt jó és rosszul esik az, hogy ilyen apró dologban is hazudik.

Inkább "összevesznétek" vele azonnal miután megtudtátok vagy megvárnátok a programot és ott valami kis laza rávezetéssel közölnétek a nem tetszéseteket.


2021. jún. 17. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Én biztosan nem tudnék jó pofát vágni az évfordulós programhoz...

Mi volt amúgy az, amiben hazudott??

2021. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben? Mert ebből baromira nem derült ki semmi érdemleges információ (mondjuk pont a lényeg nem, hogy miben hazudott).
2021. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó, miért nem tisztáztátok rögtön? Ha tényleg olyan apróság, akkor biztos nem az évfordulót rontanám el ilyesmivel.
2021. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy apró dologban hazudott, akkor miből gondolod, hogy nagyobb dologban nem, vagy nem fog?! Ezt a kapcsolatot is megette a fene. Nincs őszinteség és bizalom.
2021. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb mondd el mi volt az az apróság.
2021. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más számít apróságnak. Elmondod, mi volt az? Mindenki máshoz hasonlóan én sem díjazom a hazugságot egy kapcsolatban, de talán megbocsátható dologról van szó.
2021. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Nincs olyan, hogy kis hazugság meg nagy hazugság.

Hazugság van. Ennyi.

2021. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Őszinte leszek veled, hasonló cipőben jártam. Nem tudom nálad mi számít kisebb hazugságnak, nálam az volt, hogy mindig mondogatta, hogy letette a cigit, meg fel volt haborodva, ha megkerdeztem hogy tényleg letette e, aztán egyszer lebukott, hogy azóta is csinálja. Nem, ez nem olyan nagy dolog, de úgy voltam mint te, ha ilyen dologban is hazudik, mi lesz később...nagy nehezen rávettem magam hogy folytassuk, aztán kb egy fél évre rá egy hasonló kaliberű hazugság. Kész, végeztem vele, sajnos az ilyen emberek nem tudnak megváltozni...
2021. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, van egy probléma... de miért csak összeveszni vagy lenyelni lehet? MIÉRT??

Mi lenne, ha értelmes ember módjára beszélnétek meg a dolgot? Kulturált vita keretében, kompromisszumra törekedve. Ilyen megoldás miért nincs?? Milyen kapcsolat ez, ahol csak sérülés lehet egy nézeteltérésből??

2021. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb infót róla, mert így nem lehet válaszolni.
2021. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!