Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgokat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat vagy van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

A párom nemrég kezdett az új munkahelyén, ahol kolléganőjével gyakran beszélgetnek. Ezzel nem is lenne gondom összességében, viszont azt veszem észre, hogy lassan többet beszél vele, mint velem. Aláírom ennek egy része a munkával kapcsolatos, de azon kívül is gyakran látom őket beszélni messengeren.

A minap (bármiféle kutakodás vagy leselkedés nélkül) láttam, hogy képet küldött magáról korábban, és a lányról is nézett képeket az instagramon az én társaságomban. Azt nem tudom, hogy ezeknél beszéltek, mint írtam nem kutakodás alkalmával láttam meg ezeket.

Említettem is neki, hogy rossz előérzetem van, ha meglátom, hogy beszélgetnek, de mintha nem is érdekelné azzal próbál nyugtatni, hogy jó fej és kedves. Mondhatom ez pont, hogy nem nyugtatott meg :D


2021. jún. 17. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát kezdj csomagolni...
2021. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem nyugtatott volna meg.
2021. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kép küldözgetés jóval túlmutat a kollegiális kapcsolaton. Nem lehetsz nyugodt.
2021. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Lehet nem leszek népszerű a hozzászólásommal, de nekem ez már nem férne bele és kihajítanám. És azért sem érdekelne a magyarázata, vagy az, hogy adjak neki egy esélyt, mondván, többször nem fordul elő címszóval, mert ha igazán fontos lennék neki, szeretne, tisztelne, akkor nem csinálna ilyeneket. A másik meg, hogy rohadtul nem lenne humorom ahhoz, hogy állandóan hülyének nézzenek és azon kelljen agyalnom, hogy a másik kivel flörtölget vagy dug félre.

Kérdésedre válaszolva, igen, van okod az aggodalomra.

2021. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden, csak nem bíztató
2021. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Myalice válasza:
75%
Szerintem beszélj a pároddal, úgy biztosan kiderül, hogy van-e okod aggódni! A jó kommunikáció a legfontosabb egy kapcsolatban. Ha nem tudod vele megbeszélni, mert továbbra is terel vagy viccet csinál belőle, még úgy is, hogy jelezted neki, hogy zavar, akkor talán itt az ideje a szakításnak. De lehet csak egy félreértés az egész:D
2021. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Myalice válaszára: sajnos amikor fel vezettem ezt az egészet, hogy megbeszéljük mindig azzal hárított, hogy normális és jó fej.
2021. jún. 18. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!