Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt életed legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legnagyobb veszekedése?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hangos
2021. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Megrázó
2021. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Első feleségemmel egy ilyen miatt váltunk.

Délután volt, mikor hazaért melóból.Fáradtak voltunk, csak ültünk a tv előtt.10 éve éltünk együtt, soha egy komolyabb veszekedés nem volt, max pár hangos szó, és utána béke meg harmónia.Lement a híradó, valami apróságon összevesztünk.Mondom megint pár perc és vége.De már 20 perce egymással kiabáltunk.Egyikünk se akart engedni, én már itt éreztem hogy ez valami nagyon komoly lesz.Egy óra múlva már teli torokból,kidülledt szemekkel,nyakon kidudorodó erekkel a másik anyját, meg egyéb rokonait szidtuk, hogy különböző élethelyzetekben miket tennénk velük.Két óra eltelt, már fáradtunk este volt, de még mindig ment a vita.Ittunk hogy hogy legyen vége, megyünk aludni, és egy rossz szó miatt, ugyanott folytatódott.elmondtuk egymást mindennek, már fröcsögött a nyálunk ahogy kiabáltunk,törtek a székek tányérok.Éjfélkor bevágta az ajtót maga mögött, majd az anyjához ment.Egy óra múlva írt egy sms-t válni akar, ezután nem akar már velem élni.Én is ugyanezt kezdtem el írni neki, de ő előbb küldte el.

Másnap eljött még pár cuccáért, utána nem is láttam, nem is beszéltünk.Kaptam hivatalos levelet, hogy lesz a válóper.Cuccait akkor vitte el, mikor dolgoztam.Váláskor találkoztam vele utána.

Így zárult le 10 év.

Néha néha halottam róla híreket, hogy iszik, hányan mentek már rajta át, nagyon leadta a színvonalát, még romákkal is összeállt, munkahelyéről kirúgták.

Anyáéknál él azóta is, nem talált semmi normális férfit maga mellé.

38F

2021. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Jó volt
2021. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Az exem mindig hazahozta a problémáit és rám vetített le. Fontos kiemelni, hogy feminista volt, tehát a férfi elnyomást hagyjuk, ő volt a nagyobb elnyomó. 3 veszekedésre emlékszem, és a legnagyobb az volt, mikor a sörömet kiöntötte a vécébe, hogy nem ihatom meg. Ekkor már szakítottunk, csak épp továbbra is együtt éltünk. Én is sokat hibáztam, de nem érdemeltem azt, amit tőle kaptam. Amúgy filmnézésen vesztünk össze, mert éveken át mindig este 11 után lehetett csak filmezni, és nem érdekelte, hogy hamarabb szeretnék. Emellett ragaszkodott hozzá, hogy mozicsillagon nézzük, ahol streamről mennek a filmek, nem letöltöttük, és zavart, hogy állandóan szaggat. Ott hagytam, hogy na, míg lesz valami, akkor addig néztek én magamnak filmet, és ez kiakasztotta. Amúgy mindig az ő filmjeit kellett nézni, 10 megnézett filmből 9 az ő választása volt.
2021. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Nahát az incelek már ex feleségéről képzelegnek 😂😂
2021. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Rájöttem hogy van maximális hangerőm amin tul nem tudok hangosabb lenni és az ő hangja elnyomta az enyémet.



Kocaiban vesztunk ossze a szokásoso dolgokon. Állandoan feltekeny volt es akarta nekem bemagyarázni hogy en oltozom rosszul de ha meg diszkreten is oltozom akkor meg viselkedni nem tudok. De ez odáig fajult hogy a saját apám is mellé allt szegenyt sajnalni hogy ő csak egy normalis szolid nőt akar, meg rendes ember. Mindekozben engem kicsinalt azzal is ha pl megjelent 20 rendor es igen bevallom bámultam mi a sz.r van arra, akkor is beszolt hogy a rendorokre izgulok biztos, ne lessem már őket. Na errol beszel.


Mindemellett leszokoban voltam Miatta a cigirol azaz duplan forrt az agyvizem eleve amugyis. Persze megkertem hogy egy ideig ne provokaljon nem konnyu letenni, hát nem úsztam meg.


Orditottunk a kocsiban már. Es ez az egy tudatoault bennem, mint egy álomban biztos volt már sokakkal pl kiabalni akar es nincs hangja, vagy futni akar es nem tud futni vagy ilyen egyéb fura álmok, NA nekem ez valossággá vált, hogy max hangeron is elnyom engem az ő hangja. Es leural leordit es nem tudok SEHOGYSEM önérvényesíteni.


Valojában én azt gyűlöltem benne, hogy ahelyett hogy szeretne ő folyamatosan mar és gyűlöl. Hogy állandoan "bekattan", állandoan zsarol erzelmileg hogy nem vagyok jo stb.


A vége nem itt lett amugy, hanem kesobb máshol.



Eleinte meg akartam felelni, miatta változtam, állandoan elnyomtam magam érte, csak epp egy ido mulva már annyira szenvedtem hogy már önvedelembol ki kellett állnom magamaert hogy álljon most már le a kritikáival gyanusitgatásokkal vádolásokkal.

És nem állt le.

2021. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
*ja es mindezek utan megint egy féltékeny barátom van..jelenleg hímnemüekkel nem találkozhatok, nem írkalhatok..de ő legalabb az öltözködésbe nem szol bele, de azert vannak izzaszto vitáim vele is, de még mindig lightosabb bőven mint az ex. Eddig nem sérültem. De ő is szivesebben "ostoroz",mint szeret..
2021. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Rossz érzés volt🤷🏼‍♀️
2021. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

A férjemmel semmi extra, sosem veszekedtünk annál komolyabb dolgokon, mint h rossz helyre került valami a házban, vagy hogy a 4, viharban felriadt, síró gyereket hogy nyugtassuk meg minél gyorsabban ketten. 😊 30 év alatt talán egy ilyen helyzetben volt a leghangosabb vitánk.


A legnagyobb veszekedésem életemben anyukámmal volt, nagyon fiatalon mentem férjhez és félt, hogy elszúrom az életemet, ki is rakott otthonról. Aztán gyorsan rájött, hogy ez nem egy kamaszos fellángolás és kibékültünk.

2021. jún. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!