Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem el, ne engedjem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem el, ne engedjem el?

Figyelt kérdés

Kínlódunk barátnőmmel, ő 40, én 44 éves vagyok. Túlzás nélkül mondom, hogy az egyik legcsodásabb ember akit ismertem. Tiszta szívű, csodás anyuka, becsületes, stb, tényleg ritka az ilyen manapság. Viszont van egy hajmeresztő stílusa, ami elmondása szerint csak miattam jön elő neki. Azt mondja szenvedély, de inkább vitatkozásban, veszekedésben nyilvánul meg. FSzerinte fogadjam el, h ő ilyen temperamentumos, de konkrétan kiidegelt és elszomorított sokszor.

Viszont hozzá képest a többi nő sekélyes, felszínes, és unalmas. Nem jutunk közös nevezőre, mert én egy nyugis fickó vagyok. Ha maradok, agyvérzést fogok kapni tőle, ha elhagyom, akkor meg hiányozni fog. Ő az a bájos, gyönyörű, de olaszos sárkány típus. Klasszikus találnék mást, csak nem kell más helyzet.



#szakítás #elengedés #Temperamentum vs nyugi
2021. jún. 20. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Boldog vagy mellette? Nem úgy tűnik, ráadásul az agyvérzés lehetősége elég félelmetes.
2021. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te érzed, neked kell tudnod. A te életed. De nyilván okkal ötlött fel benned a szakítás gondolata.
2021. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt? Ha nemrégóta, akkor ha felszáll a rózsaszín köd, legkésőbb akkor fogsz tényleg agyvérzést kapni tőle...
2021. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az érdekelne,hogy mi váltja ki belőle ezt?

Legfőképp azért,mert te adod rá az okot szerinte.

Mióta vagytok együtt?

Ez a kezdetektől fogva így volt?

2021. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig megdobbenek, hogy mennyi olyan ember van, aki a legkisebb szikrajat sem mutatja a tarsas egyuttelesben a tiszteletnek. Marpedig aki azzal takarozik, hogy o temperamentumos es igy kell elfogadni, az kb azt jelenti, hogy megalazlak es a sarba taposlak es meg visszafogni sem fogom magam, erdektelen szamomra, hogy neked ez fajdalmat okoz. Ezzel neki kene kezdeni valamit, de lathatoan inkabb onmagat veri at, hogy ne kelljen meloznia rajta. Ezzel viszont sorba kinyirja a parkapcsolatait. Egyelore ez nem faj neki a kelletenel jobban, mert ugy nez ki mindig talal valakit, aki osszejon vele egy idore. Persze utana bosszankodik egy sort, hogy megint lelepett az aktualis emberke. De ez meg mindig kevesebb energia, mint onmagan dolgoznia. Ha barmit is szeretnel meg ettol a kapcsolattol, akkor tarts ele tukrot. Akar mondd el neki azt, amit itt olvastal. Nem kell megvedenie magat, gondolat ebresztokent hivatkozz a beszelgetesre. Aludjon ra egyet. Aztan meglatjuk, hogy eljut-e odaig agyban, hogy tud disztingvalni es tekintettel lenni masokra, vagy nem. Onmaga erdekeben is jo lenne, bonuszkent a kapcsolatotok is megmarad. Vagy nyomathatja tovabb a sarkany utja cimu bohozatot, de az 5 inches utesektol egy ido utan nehez lesz talpra allnia. Sok javulasra azert en nem szamitanek, az emberek nagy tobbsegebol hianyzik az onismeret es az empatia, hogy belassak nekik dolguk van onmagukkal.
2021. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!