Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Nen tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nen tudom mi lenne a helyes, menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom eléggé ingatag. Hol fent, hol lent.

Tegnap végül arra jutottunk, hogy elmegyek, ennyi.

Persze a párom elment itthonról, de láttam, hogy szomorú volt.

Elég instabil személyiség. Kicsit elgondolkodtatott a dolog, mert cserben hagyni nem akarom, mert féltem és szeretem is, de ha kimondja, hogy neki ez nem kell tovább, úgy érzem, hogy abban az esetben nincs miért maradnom.

Szörnyű, hogy ilyen kettősséget érzek, nem tudom mit tegyek és nem tudom, kivel beszélhetném ezt meg.


2021. jún. 21. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt ingatag a kapcsolat? Az azért nem mindegy.
2021. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mentális problémái vannak, rossz hozott mintái. És nekem sem a legjobbak.

Ehhez pedig még jön, hogy nehéz sora volt eddig...

2021. jún. 21. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakítás ilyen, sajnos ez a normális. Persze, hogy szereted, hiszen ott vannak a közös emlékek, stb., de tudod, hogy rosszat okoz.


Sajnos ilyenkor ki kell lépni. A hozott minta egy dolog. Nem a te felelősséged, hogy a szüleidtől milyen mintákat kapsz, de az igen, hogy felnőttként mit kezdesz velük..

2021. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van 3-asnak.
2021. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!