Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év korkülönbség a javamra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség a javamra, meghülyültem én, vagy mi van velem? 22/F

Figyelt kérdés
Megismertem a városban egy 15 éves lányt, nagyon szép, okos és éretten gondolkozik. Párszor találkoztunk, egyre többször ölelgettük egymást. Úgy érzem kezdek beleszeretni pedig ő még csak 15! Előző pasija 18 volt... Basszus szerintetek gáz lenne belekezdeni ebbe? De hisz ő oly fontos számomra. ''csak'' barátként nem tudnék és nem is akarnék tekinteni rá. SOS. Egy elkeseredett fickó.
2010. aug. 26. 00:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem zavar és őt sem akkor miért lenne hülyeség ?:D

Bár a szüleivel lehet, hogy lesz egy kis gond. De majd leveszed a lábukról őket ;)

Sok sikert.

17/L

2010. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az a fajta helyzet, amikor hiába az érett gondolkodás, attól még van korkülönbség. 15 évesen még másképpen fogja fel a világot mint Te. Nemrég kezdte a középiskolát, most lesz a "megyekabuliba, mégegybuliba" stb. sokat fog változni a gondolkodása még. A körülöttetek lévő emberek is furcsán néznének, mondjuk azzal meg nem szabad törődni. De ha mindketten úgy látjátok, hogy érdemes belekezdeni, akkor meg hajrá :) de ha sikerül, a szexet egy kicsit hanyagolni kell még az biztos, de amúgy ha tartós kapcsolat lenne, az úgyis kiderül, és később meg (amikor kb. 18 lesz) nem lesz durva ez a különbség.
2010. aug. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

előző:


minus 1 DE kötőszó :D (túl sok lett)

2010. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
15 évesen lehet,hogy már tapasztaltabb,mint te vagy.Hajrá!
2010. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem ti voltatok vmikor tegnapelőtt a Mónikába? :))) Pont ez volt a téma....a csaj 15 éves a fiú 22, a szülők háborogtak persze.....amúgy ez sztem egy kicsit túl nagy korkülönbség, persze már elmúlt 14, de azért mégis.....
2010. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
nem hülyültél meg csak pedofil vagy .....
2010. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
67%

Sajat tapasztalatbol meritve, ha komoly kapcsolatot szeretnel vele akkor inkabb hanyagold az otletet. 23 voltam mikor megismertem egy lanyt aki akkor volt 16. hasonloan ereztem, es ugy gondoltam a korkulombseg nem lesz gond, mert korahoz kepest feljett, inteligens es gyonyoru volt. 4,5 evig minden tokeletesen mukodott, es ezutan kezdte ugy erezni, hogy nem elt, es a fiatalsagat lassan elvesziti anelkul hogy kiprobalt volna dolgokat. Kezdodtek a veszekedesek, kijarasok, es vegul amint kesobb kiderult a felrelepes is. Szerettem ot, es hajlando voltam neki megbocsatani. Ennek ellenere az 5. evfordulo utan par nappal elkoltozott tolem. Persze kozos megegyezes alapjan, hogy legyen lehetosege atgondolni az egeszet, es rajojjon mit is akar. Vegul is 2 honappal kesobb bejelentette, hogy vegleg vege mindennek, es hogy nagyon sajnalja de probaljak meg beletorodni.

Ez az en tortenetem, remelem veled nem tortenik hasonlo, de en nem buzditalak, hogy belekezdj. Az elejen a szerelem hatalmas, de idovel kialszik. Es a kivancsisag fogja ot vezerelni. Nekem 5 evembe kerult ez az egesz.


Bocsi egy kicsit hosszura sikeredett, es az ekezetek hianya miatt, remelem olvashato igy is.

28F

2010. aug. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz,köztünk 14 év van.

De...azért ne nagyon vedd komolyra ezt a dolgot,még csak 15, később úgy érezné,h megfullad,mret ienkor még buli buli buli.....még ha egy dbig nem is érdekli vagy vmi,de utána fogja

Szal ha szerelmesek lesztek szeresd, de vigyázz a szívedre, fiatal még.(Taoasztalat)

Ha már mondjuk 18 lenne vagy 19 és úgy lenne köztetek a korkülönbség, akkor már kicsit jobb lenne.

2010. aug. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha te "okos és éretten gondolkodó" lánynak nevezed, aki 15 évesen ősszefeküdne veled, és már előző pasija(i) is volt, akkor neked sincs fogalmad semmiről.

Az apja helyében, a szádba dugnám a saját farkadat.


A 7 év egyébként nem sok, csak előtte várni kéne ugyanannyit a kezdéssel. amikor ő lesz annyi idős mint most te, akkor éppen ideális lenne

2010. aug. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem hülyültél meg csak szerelmes lettél.:D
2010. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!