Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedte magát mellettem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedte magát mellettem és én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

7eves kapcsolatról beszélünk, nekem ő az első barátnőm. Kb 3éve akármit mondtam hogy figyeljen magára semmi sem hatott rá. Vékonyan ismertem meg, én nem változtam súlyra semmit. Azt tudtam hogy nem szeretem a kövér nőket, de míg nem volt párom nem tudtam mi a határ ebben nálam.úgy érzem barátnőm elérte ezt.. Nem mondom hogy kövér és van rajta +30kg, de kb +14kg biztos van rajta ami látszódik mert alacsony. Így viszont már nem vonz.. Nagy has, vastag, striás comb, dagadt láb pufi arc..

most èn lennék rossz ha a súly miatt szakítanék?


2021. jún. 22. 01:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Nem, ugyanugy jogodban áll mint forditott esetben. Ugyis te leszel a 💩 erre készülj, hiszen nem vállalja a felelősséget a súlyával kapcsolatban.
2021. jún. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként ebből te nem jössz ki jól.

Szerintem, ha felkészültél a szakításra, akkor még mondd meg neki, hogy nekem nem tetszik, ahogy most kinéz, te „nem erre szerződtél”.


Aztán, ha megfogadja és lefogy, nyertél.

Ha kiakad, szakít emiatt...megint nyertél, hiszen így nem akarod vele folytatni.

2021. jún. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Nálatok már megbomlott az érzelmi kötelék, a külső megjelenés már csak egy indok a szemedben, de ennél mélyebben vannak az eltávolodás okai. Felesleges újabb 7 évet elrabolnotok egymástól. Legyél viszont annyira jófej, hogy nem támadod be a külseje miatt és nem töröd össze, nem okozol neki komplexusokat, nem alázod meg. Egyszerűen üljetek le és mond el hogy már nem érzed azt amit régen és nem látod értelmét a folytatásnak, mert kiürült, érzelem nélküli kapcsolatban nincs értelme leélni egy életet.
2021. jún. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Ezt muszáj heti 2X kisírnod?
2021. jún. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
4%

Tudom hogy mit érzel, nálunk 5-7 kiló a gond a duplája szörnyű lehet.

Mondjuk most ez a divat, voltunk strandolni a gyerekekkel mindenki kövér

2021. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%

Kinek mi tetszik. Nálam pl a csóróság a kizáró ok. Mindenki felszines. Szerintem szakits vele! Had kapjon másik pasi esélyt.

29N

2021. jún. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
4%
Most a nagy kuffer a divat, a vastag, combos, töpszli nők.
2021. jún. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%

Szerencsétlen nő mi lett volna, ha szül, vagy ha lesérül és ágynak esik sok időre...

Szerintem is engedd el, hadd találjon egy igazi férfit.

2021. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az a része más , de amiről ő tehet azt nem tudom tolerálni. Nem tudom miért kell állandóan belekeverni a szülést meg a betegséget..mintha csak ez okozna elhízást
2021. jún. 22. 07:34
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de nem más. Ugyanis ha te nem tudsz hozzá így vonzódni, terhesen sem fogsz tudni, és szülés után sem fogsz tudni ha nem fogy sürgősen vissza.

Én akkor híztam el a férjem mellett, amikor már boldogtalan voltam mellette. 10 kilóról beszélünk. Felvetette, hogy ez baj, tegyek ellene hát tettem. Utána sem lett jobb a helyzet kettőnk között, mert valójában nem ez volt a baj.

Engedd el és keress másik nőt.

2021. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!