Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért hatagudjak a páromra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért hatagudjak a páromra?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk, a párom egy régi házat örökölt, megbeszéltük hogy felveszünk 500ezer forintos kölcsönt, abból 2 ablakot cseréltetni akartunk meg kifesteni 2 szobát + konyhát.

Erre elköltötte a pénzt, új tévére és vett magának egy Ps5-t mondván mert most megtehetjük, de a kölcsönből vette mindkettőt. Tegnap este hazaértem munkából és ez fogadott. Most mihez kezdjek? Persze a kölcsönt visszafizetem és az ablakok meg a festés?


Jól összevesztünk, azt mondta a kettő régi faablakot úgy se tudtuk volna kicseréltetni mert nincs áthidaló, meg nincs a házon koszorú se


2021. jún. 22. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon haragudnék rá. Ha lesz gyerek, akkor majd a gyerekcuccok helyett is mindent sz.rt maganak fog megvenni. Te meg majd csak leshetsz, hogy mi van...
2021. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%
Neked ugye pisztolyt tartanak a fejedhez, hogy vele legyél? És majd ahhoz is fognak, hogy szülj neki 27 éves korodra 2 gyereket.
2021. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A ház a párodé. A kölcsön közös, Te fizeted vissza, mert ő elverte saját célra, baromságokra. Szó nélkül.


Fogjuk rá, hogy 500 000 Ft tanulópénz volt. Más házára ne vegyél fel hitelt először is, másrészt amíg házasok nem vagytok, amúgy se közösködj mert csúnyán ráfázol.

Vele már alapból ne, mert teljesen éretlen és megbízhatatlan.


Az ablakok meg a festés legyen az ő gondja, ház az övé. Majd összedől idővel, de lesz benne új tv meg PS.

2021. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszavinném a cuccokat 14 napon belül, őt elhagynám és a pénzt visszafizetném.
2021. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut megbízhatatlan ember, tanulj belőle a jövőre nézve.

(Munkatársnőm férje a lobmikprogramra félretett pénzt költötte Iphone-ra (és ők már 38 évesek voltak akkor).

2021. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én visszavitetném vele, hátha visszaveszik. Utána visszafizetném a pénzből a kölcsönt. Ha szerinte nem lehet belőle ablakokat megcsináltatni, akkor nincs szükségetek a kölcsönre.
2021. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Most kinek a nevén a kölcsön? Mert ez nekem nem teljesen egyértelmű, mert először többesszámban beszélsz, utána meg azt mondod, te fizeted vissza. Na mindegy, különböző szituációkban én az alábbiak szerint cselekednék:

1. Ha az én nevemen van a kölcsön, eszméletlen balhét csapnék, visszavitetném a cuccokat, mert meglopott. Mert ez lopás, mert az a pénz a tied (ok, a banké, de a te hiteled), és kettőtökre akartad költeni, de nem egy rohadt tévére meg PS-re. És utána kivágnám, és keresnék egy férfit, aki képes a prioritásokkal törődni.

2. Ha az övén van, vállat vonnék, és tanulva abból, hogy megbízhatatlan, inkább elhagynám és keresnék valakit, aki partnernek tekint.

3. Ha a kettőtökén, szintén az elsőt csinálnám, aztán vegyen fel magának egyedül kölcsönt a tévéjére meg a ps5-jére.


De hogy nem maradnék együtt egy ilyen megbízhatatlan alakkal, az is tuti. Ha annyira tévét akart mondjuk, ki lehet ám fogni baromi jó 0% thm-es ajánlatokat, ha egyben nem akarja/tudja kifizetni... nem a házfelújításra szánt kölcsönt kell felélni.

2021. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mérges lennék, megbízhatatlan, gyerekes, önző férfi. De te miért vettél fel kölcsönt? Remélem lesz annyi bőr a képén, hogy ő fizeti vissza, nem pedig te. Én kivágnám a helyedben.
2021. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszavinném a cuccokat és okulva az esetből nincs közösködés.
2021. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan megkérdezed, hogy haragudj-e rá?

Szerintem ne, inkább dicsérd meg, és vegyétek fel a babaváró hitelt és a CSOK-ot is. Hagy költse el szegény, ne sajnáld azt a kis örömöt.

2021. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!