Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi egyáltalán nem akar szexelni a saját barátnőjével sem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális vagy nincs/alacsony libidója. Esetleg lelki problémák állnak a háttérben.
2021. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Pl. aszexualis?

Vagy: szeretoje van, bizonyos okok miatt nem kivan: elhizas, nem megfelelo higienia, 0 kreativitas az agyban..impotencia..de olyanrol is hallottam, hogy a pasi reggeltol estig melozott, aztan mindig hulla faradtan dolt be az egyba.

Hirteken ezek ugranak be.

2021. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer sem feküdt le velem. Nem is tudja, milyen vagyok. De ha nem tetszem neki, akkor miért jött velem össze?
2021. jún. 25. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Kommunikálj.
2021. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt? Lehet meg szuz es felenk?
2021. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Az enyém, kérdezd meg őt.
2021. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt általában az emberek a partnerüktől kérdezik meg.


Csak akkor nem szokták ha tartanak attól, hogy a másik kiabál majd velük, vagy elhagyja őket, vagy kicsit fél tőle.....


Így csak találgatni lehet.


De személy szerint ha nem fekszek le egy nővel, mondjuk maximum nagyon nagyon maximum 1 másfél hónapon belül akkor abszolút nem vonzó számomra...

2021. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
azért, mert nagyon meleg van
2021. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Volt egyszer egy nő akivel ismerkedtem, jól éreztem magam vele, mindenről tudtunk beszélgetni, hasonló volt az érdeklődési körünk, általában 1 véleményen voltunk mindenről, szóval jól éreztem magam mellette.


De....soha nem állt volna fel rá.

Szóval amolyan legjobb barátnak lett volna jó.

2021. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Minden nap kiírod ezt a kérdést, de lószart nem írsz mellé. Honnan a picsából tudjuk?
2021. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!