Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonképpen mire jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mire jó a szünet egy kapcsolatban? Van értelme? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mi lehet a pasi álláspontja ha a szünet alatt egy másik lánnyal töltötte az egész szombat estéjét,igaz csak csók volt.De közben ott volt a helységben néha a barátnője is akivel épp szünetet tartanak. És szóltak is egymáshoz 1-2 szót.

A barátnő egész este egyedül volt és látszott rajta,hogy zavarja amit a pasi csinál.A srác viszont komolyan érdeklődött a másik lány iránt.Nem csak kalandként.


2010. aug. 26. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
A szünet a határozatlan emberek módszere, és azoké akik nem képesek megbeszélni a problémákat! szerintem hülyeség! Vagy járnak és megbeszélik amit kell, hapedig nem megy, akkor szakítani kell. Nincs értelme szenvedni, nyűglődni, újrakezdeni és ismételten szakítani!
2010. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
A szünet nem egyenlő a szakítással, tehát, ha azt vesszük a srác megcsalta a lányt... A szünet arra való, hogy gondolkozzon az ember, bár ez egy kitalált hülyeség szerintem. Ha már szünetet kell tartani akkor a kapcsolatnak kb. nincs értelme.
2010. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na ne máááááááár! A szünet arra van hogy a két fél elgondolkozzon akarja-e folytatni a kapcsoaltot nem pedig arra hogy közben más csajjal legyen... ha szünetnél a srác másik csajjal van akkor esélytelen h szereti a barátnöjét :D ez alapbol röhelyes hiszen ebböl csak az derül ki h őt más is érdekli nem csak a barátnöje...ezt kár is folytatni!
2010. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sőt ez szinte megcsalás is... olyan tarkost kapott volna a pasim ha szünet közben szemem elött smárol el csajjal h a fogait átköpködi a csaj szájába
2010. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szünet ??? a pasim gy akart egyszer rám ijeszteni , hogy érezzem a hiányát , hát rossz ötlet volt mert jobb volt nélküle mint vele, fél éve szingli vagyok , de igaz már ezt is unom, de az exem akkor sem kéne vissza
2010. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
szünetet akkor kér amikor nem akar azzal megbántani hogy szakítsunk,szünet kérés az csak mellé beszélés,persze ezt a dumát sokan bveszik,mint az itt válaszolgatók többsége,de hidd el hogy csak rizsa szöveg... nemá most azon kell gondolkodni szeretlek e vagy sem? azt már megette a kutya ha ezen gondolkodni kell
2010. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem,mert én vagyok az a lány akivel a szombat estéjét töltötte.

nekem,azt mondta a srác,hogy szakítottak és már 5 napja szingli. másnap közölte velem a csaj,hogy szálljak le a pasijáról mert csak szünetet tartanak.

De közben engem másnap a srác is keresett,hogy ő tényleg szeretne tőlem komolyabban valamit,találkozni akart,csak nem értem rá.Elkérte a számom és mondta,hogy majd hív.


Tudom,hogy azt fogjátok mondani,hogy jobban járok ha ilyen sráccal nem kezdek,de ha most ettől eltekintünk és megnézzük hogy mennyi esélyem lenne nála az eddigi bartnőjével szemben akkor mit mondatok?

2010. aug. 26. 17:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyentől annyira nem lehet eltekinteni. És nem azért, hogy itt legerinctelenezzük a fiút, hanem azért, mert most "lépett ki" egy kapcsolatból, és baromira időt kéne még adnia magának, hogy azt lezárja. Normálisan, nem szünetet kiáltva. Ennek a levét Te is megszívod, ezt elhiheted. Nekem is volt olyan pasim, aki előttem pár héttel zárta le a korábbi kapcsolatát, és sajnos túl fiatal voltam, hogy észrevegyem a jeleket, hogy nem én kellek neki, hanem egy párkapcsolat. Aztán vége is lett, pont mire nagyon beleszerettem... Úgyhogy ettől NE tekints el.
2010. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na ez az a tipikus csicska gyerek,a nője meg a barom hogy bevette ezt a szünet dumát, járhatsz vele nem gond,de úgysem mer szakítani a régi nőjével,és ha veled akar szakítani azt se fogja a nyíltan a szemedbe mondani,én már csak azért nem kezdenék vele mert egy gerinctelen féreg.
2010. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De már ötvenezerszer eljátszották a szakítunk,megint összejövünk játékot,szóval szerintem a srác már túl van rajta úgyahogy.

Nem először próbálkozozz be nálam a srác,csak eddig mivel együtt voltak a barátnőjével,nem engedtem neki.

2010. aug. 26. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!