Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró lenne ez a hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne ez a hozzáállás tudnál mondjuk gyereket vállalni így?

Figyelt kérdés

Aki ha van ideje akkor semmit nem csinál, pedig amúgy lenne teendője, csak alszik lustálkodik.


Viszont ha valami közbejön akkor meg egyből neki annyi teendője van, biztos hogy nem tud segíteni..de előbb esetleg nem kelne fel hogy megoldja..


2021. júl. 1. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. (legfeljebb ha látom a tartós törekvést)
2021. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nem nem nem.

Nem.

Nem.

2021. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha most szenvedsz ettől, el nem tudom mondani, mennyivel rosszabb lesz a helyzet egy kisgyerek mellett. Kíméld meg magad ettől mindenképpen.
2021. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint te, de jó, nem volt elég még belőled.. Te ne csak vele ne vállalj gyereket hanem senki mással sem, pocsék ember vagy és még pocsékabb szülő lennél.
2021. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kérdezed még meg? Én már válaszoltam, meg még páran. Nem elég? Addig írogatod, amíg valaki pontosan azt nem írja, amit te gondolsz? Essünk túl rajta. Írd már meg légyszi, hogy mit akarsz hallani, én leírom neked.
2021. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
LOL. Nemcsak gyereket sose az ilyennek, de sajat hasznalatra se kene.
2021. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat arra, hogy tűnj már innen.
2021. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!