Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A barátom kövérnek tartott az első találkozásunkkor.

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, kisebb vitáktól eltekintve alapvetően stabil, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Tinderen ismerkedtünk meg, fél év beszélgetés után jöttünk össze. Alapvetően tiszteljük egymást, egymás határait, nekem nagyon határozott elvem, hogy más telefonjában nem turkálunk, viszont az utóbbi egy hónapunk nem volt egyszerű, és rossz érzésem volt vele kapcsolatban. Belenéztem a telefonjába, vagyis rákerestem a nevemre. Tudom, hogy ez nagyon tiszteletlen és elítélendő viselkedés, de szeretném, ha nem erre hegyeznénk ki a kommenteket, én is nagyon haragszom magamra.


A kérdés arra a dologra vonatkozik, amit a telefonjában olvastam. Az első említés rólam egy barátjának íródott üzenetben van, ami az első találkozásunk után lett küldve. Azt írta, hogy kövér vagyok, mélyebb a hangom, és más az arcom, mint amit elképzelt. (Ez a találkozás nem sikerült túl jól, de aztán valamiért még egyszer találkoztunk, majd több hónap online beszélgetés után összejöttünk, és alapvetően tényleg egy jó kapcsolatunk van.)


A dolgot már aznap megbeszéltük, bevallottam neki, hogy mit tettem, elmondtam, hogy mit olvastam, összességében arra jutottunk, hogy nem szeretnénk emiatt szakítani, de nem igazán tudott mit mondani az elküldött üzenetekre, csak azt, hogy szégyelli őket, és haragszik magára, amiért egyáltalán megírta őket.


A probléma az, hogy mindig nagyon hadilábon álltam a saját külsőmmel, sosem voltam elégedett vele, viszont abban az 1 évben, amit idáig vele töltöttem, ez pozitív irányba változott. Magabiztos lettem, már smink nélkül is szerettem magam stb. Azonban mióta olvastam ezeket az üzeneteket, valami összetört bennem. Természetesen leginkább a kövérség része bánt, hiszen a kapcsolatunk alatt többször mondta, hogy ez a jelző egyáltalán nem illik rám, és bár eredetileg nem hittem neki, egy idő után mégis hatott rám, és nem utáltam annyira a testem. Most viszont visszatértem oda, hogy nem tudok enni anélkül, hogy ne hánynám ki, szégyellek emberek közé menni, és bár sosem voltam szégyellős szex közben, nem tudom elképzelni, hogy felszabadult legyek előtte. Pedig tényleg nagyon sokat dicsért az elmúlt évben, úgy éreztem végig, hogy szépnek talál, de egyszerűen most ezt az egészet beszennyezi az, hogy az első találkozásunkkor egy kövér trampli lánynak talált.


Ti együtt maradnátok a helyemben? Szeretem őt, és ő is engem, de úgy érzem az ő életét is elrontanám, ha végig kéne néznie, ahogy újra teljesen elvesztem azt az önbizalmat, amit részben tőle kaptam, nem szeretném, ha hibáztatná magát, én voltam a hülye, hogy megnéztem a telefonját.


Hozzá kell tenni, hogy nem vagyok extrém elhízott, a BMI-m is 30 alatt van, de elismerem, hogy lenne miből fogyni. Alapvetően figyelek az étkezésemre, sportolok, napi 1000-1200 kcal-t szoktam enni, de hormonális-nőgyógyászati problémák miatt nekem nem olyan egyszerű fogyni, és őszintén bevallva baromi fárasztó lelkileg a folyamatos harc a súlyommal, úgyhogy kérek mindenkit, hogy ne a "fogyj le kövér malac" kommenteket írjátok, nem segít.



2021. júl. 6. 00:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha 1 éve együtt vagytok elfogad, és tetszel neki. A bulémia/anorexia miatt menj el pszichológushoz, 1000-1200kcal meg eleve egészségtelen, az éhezés, bárki fogyna vele 40kg-al is.
2021. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem emiatt butaság lenne szakítani :D

Volt egy rossz, negatív véleménye rólad, ha jól értettem, azelőtt, hogy ténylegesen jártatok volna, majd összejöttetek és egy éve együtt vagytok.

Valószínű, hogy ezt a negatív véleményt nem vitte magával a kapcsolatba, mert akkor nem lennétek már együtt.

Úgyhogy ha egy éve szeret, akkor ne bizonytalanodj el egy nagyon régi dolog miatt.

És szeresd magad, tuti gyönyörű vagy <3

25/N

2021. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
56%

Szóval találkoztatok kétszer és utána hónapokig csak online beszélgettetek?


Ez nekem fura.

2021. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#1: pedig tényleg grammra mérek mindent, myfitnesspalt/kalóriabázist szoktam használni


#2: Igen, ez másfél éve volt, és azóta változtam is külsőre, csak az észérvek nem segítenek mindig az ilyen érzékeny témákban. De nagyon jól esett a válaszod pozitivitása, köszönöm!:)


#3: 2020 első feléről beszélünk, karantén volt és messze lakunk egymástól.

2021. júl. 6. 01:15
 5/45 anonim ***** válasza:
60%
4-es ha IR-es vagy a CH-ra kell figyelni, nem a kalóriát tartani ilyen alacsonyan.
2021. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
56%

Ha minimum kielegito a szex, akkor miert szakitanal? Ugysem fogod erteni, de allj a tukor ele minden nap, es oszinten mond el magadnak mit latsz. Ha egy dagi csajt, akkor mondd azt!


Ezzel a tudattal menj emberek koze. Ez egy, onbizalomnoveles.

Ketto: ha szeretnel valtoztatni rajta, azt ne gorcsosen, az emberektol szegyelve tedd.

2021. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%

Nagyon nehéz ebben a témában nyilatkozzak. Hasonlót átéltem, de ott én voltam egy hozzád hasonló lánnyal, kérdező. Nem terhelnélek a részletekkel, de BRUTÁLISAN leegyszerűsítve azt mondom: SÜRGŐSEN kérd szakember segítségét! Sok rohadt helyzettől kíméled meg magatokat...

Az egyetlen baj ugyanis az, hogy képtelen vagy elhinni azt, hogy úgy vagy jó ahogy vagy. Pedig ez a helyzet. Plusz: A párod nem habira van veled. Így kellesz neki ahogy vagy - egyébként már régen szakított volna, vagy ÖSSZE SE JÖN veled. :))) Ebből indulj ki.

2021. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
7: Mi az a habira?
2021. júl. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%

2000 kaloria alatt sanyargatod magad.

Megertem, hogy borzasztoan faj, de ha belegondolsz, hogy baratnok nevetgelve miket mondanak egymasnak, milyen brutalis jelzokkel targyalnak ki mindent, abba is belepusztulna az, aki megtudna. Pedig sulytalannak tunt kimondva, es gyakran a nekunk tetszo embert is olyan szavakkal illetjuk, plane meg mikor ismeretlen, hogy szornyu.

Magadon kell dolgoznod szakemberrel, a kapcsolatod ha minden igaz, tokre rendben. Baratod elsullyedhet szegyeneben. Nem jo megtudni, amit nem nekunk szantak, mert nem feltetlenul az az igazsag, csak kimeletlen szembesules.

2021. júl. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
12%

Hát ez nagyon borzalmas helyzet!


Mikor összejöttem a párommal, pont hevertem ki az előző kapcsolatom, ahol azzal voltam csesztetve hogy túl vékony vagyok, és a kapcsolat végére 168 centihez 70 kilóig híztam (cirka 15kilót...).

Nem voltam nagyon dagadt mert szerencsére mindig is edzettem, de azért rendesen kikerekedtem.

Én addig nem is akartam új kapcsolatot, amíg vissza nem nyerem a régi formám, de győzött a szerelem :P


Időközben szépen leadtam a súlyom, most újra 55kiló vagyok, de a páromtól sosem kaptam negatív megjegyzéseket, pufibban sem.


Én azért mélységesen összetörnék, ha a hátam mögött ledagadtozott volna. A helyedben én szakítanék, mert ÉN nem tudnám ezt elengedni, főleg ha még mindig ugyanaz az alakod. Az önbizalom lenne az alapja az egésznek, de ez már nem jön vissza...

2021. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!