Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Részletek lent

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom aki most jött össze a barátnőjével kb 1 hónapja, ez alatt az idő alatt ahogy én észre vettem épitti le a barátomat.

Konkrétan amit eddig mesélt nekem olyanok voltak hogy: -volt egy elég rossz napja és irt a csajnak hogy beszélgethetnének folyamatossan, a csajszit nem érdekelte nagyon és játszott tovább a haverjaival gépen.

-Vagy csak beszélgetni szeretett volna és a csaj akkor is eltünt órákra.

- vagy kért tőle valamit hogy ne tegye, megigérte neki és pár nap múlva meg is szegte a szavát.

-köszönt egy embernek az utcán a haverom és a csaj erre azt mondta neki hogy nem lesz vele sokáig ha ilyeneket csinál.

-nem igen értékeli ha kap valamit.

-ha a haverom jelzi neki hogy neki ez nem jó és nem érzi magát szeretve az se igen hatja meg.

-De ami nálam most kiütötte a biztosítékot, hogy haveromnak küldték hogy a csajszi fent van badoon, a csajszi mondta hogy kamu profil mert ő nincs fent mutatta neki hogy sose töltötte le, de erre mondta a haverom hogy ezt lehet netes platformon is használni nem csak applikáción. Elmondott a csajszi a szüleinek mindent, és kitalálta az apja hogy biztos a haverom csinálta azt a kamu profilt a badoon és csak keveri a .... és így akar a csajszi után kémkedni...

Ezek után a haverom megzuhant, és telefon hívás közbe azt mondta a csaj neki hogy bocsi de nem érdekel most a kínod.

Tudni kell hogy egy olyan lányról van szó akinek eddig nem volt barátja a haverom elött. De én nem hiszem hogy így kéne egy kapcsolatot fent tartani. És bárkit kérdez róla a haverom mindenki azt mondja hogy ő ilyen, meg kell szokni.

Nem tiszteli, gúnyolja, leszarja stb... és a haverom se tudja hogy miért ragaszkodik ehhez a lányhoz. Mert kérdeztem tőle és konkrét okot nem tud mondani.

Ja és a csaj kb folyton telefonozik, és a haverom mikor kérdezte tőle hogy miért azt mondta hogy fontos embereknek kell vissza irnia.



Szóval azt szeretném kérdezni hogy szerintetek miért ragaszkodik hozzá?

És szerintetek milyen ember lehet ez a lány? Lehet vele a jövőben tervezni?



2021. júl. 8. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Állj ki a piacra pletyizni a többi kofával.
2021. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem elég durva hogy a kapcsolat elején már így áll hozzá a csajszi. Felvetődik bennem a kérdés hogy szereti e egyátalán? ha így bánik a sráccal. Biztos vannak jó pillanataik is mert mást nem tudok elképzelni hogy miért lehet mellette. De én már biztos elhagytam volna, ha már a kapcsolat elején így viselkedik vele mi lenne később? Meg alapból nem értem hogy ha valakinek rossz napja van hogy mondhat ilyet hogy nem érdekli a baja? Ez számomra undorító.
2021. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire számit a srác a jövőben.
2021. júl. 9. 08:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ő baja, ha hagyja hülyére venni magát.
2021. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem meg rossz látni amit csinál vele.
2021. júl. 9. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember. Nem mentheted meg akarata ellenére.
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem menthetem meg ha nem akarja, csak nekem mondja mindig az ilyeneket és már sokszor én se tudom mit mondjak neki... de szerintem már túl megy a határon ezzel a csaj főleg 1 hónap után...
2021. júl. 9. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak egy hónapja kínlódik vele. Majd besokall.
2021. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiderül, csak gondoltam megkérdezem hogy különálló emberek hogy vélekeenek erről :)
2021. júl. 9. 11:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Vélekednek*
2021. júl. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!