Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátnőm történelmi személyeknek öltözik és azt akarja, hogy én is öltözzek be?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 21:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl. Dzsingisz Khánnak, ő pedig kínai parasztlánynak, vagy ha ő akar dominálni, akkor ő kleopátra én pedig az egyiptomi szolga. (Vagy ha cézár vagyok akkor dominancia harc van).
2021. júl. 8. 21:59
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyszer az is eszébe jutott, hogy egy sziget jelmezt vesz fel, én pedig öltözzek Napokeonnak és “menjek el” a szigetre
2021. júl. 8. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg öltözzetek be Neronak és Agrippinának és rúgd őt fejbe.
2021. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy fárasztó ez a sok beöltözés, de neki tetszik mert szerinte ettől lesz izgalmas
2021. júl. 8. 22:01
 5/12 anonim válasza:
100%
Normális, sok embernek van fétise. Neki ez. Jobb lenne ha szarral szeretne bekenni?:D
2021. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem xd az nyilván nem. A szaros hugyos cuckold péniszbedugós tökönrúgós mazo fétisekhez képest semmi. Csak akkor is fárasztó meg hülyén érzem magam… pl nektek felállna, ha angol királynőnek öltözne? Na ugye…
2021. júl. 8. 22:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts vele stílusosan, öltözz be Augustusnak és száműzöd (kidobod) a perverziói miatt.
2021. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Haha, jogos!
2021. júl. 8. 22:06
 9/12 anonim válasza:
100%

Őszintén. A barátnőd baromi kreatív. A sziget jelmezes részen nagyon jót szórakoztam :D

Mondjuk ez jó drága fétis lehet. Tehát mondjuk egy teljes lovagi páncélt beszerezni nem olcsó mulatság.


De amúgy kinek mi. Egyik exemnek az volt a fétise hogy öltözzek japán diáklánynak. Mondjuk én is elég nagy weeb vagyok szóval nem volt ellenemre, csak azért hoztam fel hogy lásd, nem egy egyedi eset.


Viszont teljesen érthető az is ha nem tetszik, ebben az esetben, szerintem próbáld meg megbeszélni vele. Méghozzá Marco Polonak öltözve, hogy érezze a diplomatikus szándékodat. :D

2021. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes gondolkodása van, az tuti, legyen jelmezes, jelmeztáras.
2021. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!