Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozott a beszédstílusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a beszédstílusa már párodnak ami nem tetszett?

Figyelt kérdés
Régen nem ilyen hangnemben beszélt mint most. Most állandóan fellengzősen beszél, kioktató, felháborodott hangnemben de bármi legyen a téma és érzed a hangjában hogy ő jobban tudja, mintha ő nem lehet a hibás vagy nem ő nem csinálja rosszul a dolgokat attól függ mi a tárgya a beszédnek.
2021. júl. 9. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Vagy mindig ilyen volt te pedig csak most vetted észre
2021. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
#1-nek igaza van
2021. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a személyiségünk fordult át teljesen. Mikor megismertem, a párom egy visszahúzódó, csendes srác volt. Én közvetlen voltam, szerettem ismerkedni meg a társaság középpontjában lenni. Most én vagyok csendesebb, neki meg be nem áll a szája. Látom rajta hogy azt élvezi, ha egy nagyobb társaságban is mindenki őt hallgatja.

1-re meg 2-re reflektálva: régen nem ilyen volt.

2021. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Hát barátom most nyal vissza a fagyi.

Azzal ugye nem volt bajod, hogy Te okoskostál folyamat bele mindenbe amit tett, vagy nem tett?

Azèrt ilyen, mert már nem kíváncsi arra, hogy Te mindig mindent jobban tudsz.

2021. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A baj hogy ez már másoknak is fel tűnt.

Viszont én arra gyanakszok hogy amióta ezen a munkahelyen van érzi magát " felsőbbrendűnek" és azóta ilyen, mintha vlki rossz hatással lenne rá odabent

2021. júl. 9. 08:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta van új munkahelyen?
2021. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is az elsővel értek egyet.


Mindig is benne volt ez az okoskodó hajlam, a munkahelye csak abban "segített", hogy mindez a felszínre törjön. Exem is ilyen volt. Én is akkor vettem észre a "változást", amikor munkahelyet váltott. Végül szakítottunk, igaz más oka is volt, hogy nem akartam már vele lenni. A szakítást követően a családtagjaim és a közös ismerősök mondták, hogy ja, amúgy mindig ilyen volt, sak nem láttam.

2021. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
KB 3éve van ott, de ez kB 1,5éve kezdődött de mára már normálisan nem is lehet beszélni vele
2021. júl. 9. 10:15
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra is fenntartom, hogy Te vagy rá rossz hatással. Az is 3 ève volt, hogy összeköltöztetek. Ès azóta jársz ide is minden nap, hogy szidjad a barátnőd a legkülönbözőbb dolgok miatt.

Azèrt lett fellengzős, mert már elege van abból, hogy te mindig mindent jobban tudsz nála.

2021. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Azt gondoltam, vége a beetetési időszaknak,és ez az igazi arca


De lehet, a munkahelye teszi, mi is ilyesmik miatt váltunk.


Ha nem lehet vele normálisan beszélgetni, akkor ennek lassan annyi.

2021. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!