Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezett már valaki hasonlóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezett már valaki hasonlóan? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt. Igazából nagy problémák sosem voltak köztünk. Jó vele lenni, hasonlítunk sok mindenben, törődik velem, megért, jószívű.

Ennek ellenére azt érzem, hogy már nem vagyok szerelmes belé. Mintha kihűlt volna. Az utóbbi időben sok közös programot is szerveztünk, pont emiatt. De azokon is sokszor arra gondoltam, hogy igazából mással is lehetne ilyen jó. Minap azt mondta, szeretné ha egy nap én lennék a felesége, csak velem képzeli a jövőt és 2 kisgyerekkel.

Én ezt sem tudom elképzelni.

Szeretem őt mint embert, csodás apa lenne, de teljesen elbizonytalanodtam.

Egyszer voltunk szakítás szélén 2-3 hónapja, akkor is hasonló miatt. De nem tudtam szakítani vele. Nehéz lenne elképzelni nélküle az életem. Neki kb senkije sincs rajtam kívül. Vagyis persze haverok, de ilyen szoros kapocs nincs.

Nagyon félek attól is, ha nem lennénk együtt, ő beleőrülne. :( szórakozni sem akarok.

Össze vagyok zavarodva.

Néha meg azt se tudom, hogy fel akarom-e valóban rázni a kapcsolatot vagy csak sajnálat miatt.


28 évesek vagyunk mind a ketten.


Kérlek titeket, ne ítéljetek el. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


2021. júl. 9. 16:03
 1/5 Ramos ökle ***** válasza:
92%

A szerelem elmúlik.

A következőnél is el fog.

De sajnálatból ne legyél vele, már ha tényleg számít neked. Ha úgy érzed, hagyd ott.

2021. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közös jövőt nem látod, akkor jobb, ha nem erőlteted tovább.
2021. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Itt 2 külön dologról van szó.


Az egyik hogy a szerelem x idő után elmúlik. Bár szerintem 1.5 év után még nagyon korai, de embere válogatja. De jobb esetben ott marad egy nagyon mély szeretet és kémia ami (többet közt), össze tudja tartani a 2 felet.

Szóval ez még akár normális is lehet(ne).


Ami szerintem inkább aggasztóbb, hogy ez alapján nekem az jön le, TE nem akarsz vele közös jövőt, életet. Ez viszont nem jó. Szerintem (!!) nem ezt kéne ekkor még érezni.


Sajnálatból meg ne maradj együtt senkivel. Ezt úgy általánosságban is értem.

2021. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, mire jutottál.
2021. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem nem múlik el egy jó kapcsolatban, hanem halálig erősödik.


Bocs az offért, sok sikert, akárhogy is lesz.

2021. júl. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!