Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha a párotok más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a párotok más nőket lájkolgatna hogyan reagálnátok? Túlgondolom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon pitiáner dolognak tűnik, de nekem nagyon is rosszul esik és nem tudom befolyásolni az èrzèseimet.

Több éve vagyunk együtt és én mindig is úgy éreztem, hogy őszinte, bensőséges kis kapcsolatunk van, végre megtaláltam azt a férfit aki nem olyan mint a többi és ha párja van nem érdekli más nő.


Már az elején mondtam, hogy nekem egy komoly kapcsolatba nem fèr bele idegen nők lájkolgatása vagy titokban beszèlgetès, álmodozás, mert ha odáig jutunk akkor szépen közöljük és elválunk harag nèlkül.


Aztán mégiscsak azon kapom, hogy lájkolgatott nőket. Nem teljesen idegen bikinis nőket hanem pl távoli haverjának a felesège amint edzőtermezik, volt szomszèdcsaj szelfijei, sőt még azt a lányt is, akiről tudom hogy előttem tetszett neki, ez esett a legrosszabbul.


Szerintem ez tiszteletlensèg, és tudom hogyan gondolkozik erről a legtöbb nő,akik látják hogy az èn párom reagálgat, tetszikelget nekik.

Amikor látta hogy rosszul vagyok miatta bocsánatot kèrt ès aztmondta hülye volt, nem kellett volna stb de többet nem fog előfordulni.


Én azóta ezt nem tudom megemèszteni, az jár a fejemben hogy már másodjára játssza ezt el, valamiért neki ez fontos, tetszenek neki azok a nők(mert nem közeli barátoktól van szó)

S nem èrtem ha azok tetszenek neki akkor miért ül velem. Okè, lássa aki szép aztán görgessen tovább.

Úgy érzem emiatt eltávolodok tőle, már nem úgy nézek rá mint eddig, amikor úgy gondoltam èn vagyok neki a legjobb. Nem tudok felszabadult lenni, bánt, nincs ètvágyam és sokszor elkap a sírás. Pedig olyan jól elvoltunk és együtt terveztünk mindent...de mintha a női megèrzèsem nem hagyna nyugodni.

Hogyan lehet egy ilyen csalódást elfelejteni, hogyan legyek a règi? Kb 4. Napja èrzem így magam és érzem hogy kikerülök,mert nem tudok enni sem.

24n


2021. júl. 9. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Bármilyen boomerségnek hat, de régen, amikor nem volt ilyen elterjedt az internet, és nem volt ennyi social media felület sokkal jobb volt!

Nem másodjára játssza el, csak ennyiszer vetted észre. Igen, nagyon romboló, de nem lehetsz gondolat rendőrség, eldöntheted, hogy elfogadod, vagy keress mást.

2021. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Déjà vu
2021. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Qrólájk.


Mindenkit megaláz vele: téged, a csajt és önmagát is.


Értelmes férfi ilyet nem csinál. Megnézi és görget tovább, nem röhögteti ki a párját (és magát) a fél faluval.

2021. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3.al teljesen egyet èrtek. Ezt próbáltam neki is elmagyarázni, de ő nem èrtett egyet vele, aztmondja csak tetszett neki az a kèp és ennyi, nem jelzèsnek szánta.

Én a barátaimnak lájkolgatok, eszembe se jutna pl egy ismerősöm fèrjènek a gyúrós kèpère reagálni. Azon mi tetszhet? Az izmos lába vagy a dekoltázsa, mert biztosan nem a szèp táj a háttèrben...

Megalázónak èrzem és tudom hogy ezek a nők azt gondolják,hogy szegèny èn, több éves kapcsolatban nekik imponál a párom és bejönnek neki.

És úgy értettem ezt a második esélyt, hogy az elején mikor észre vettem már akkor mondtam hogy nekem ez nagyon rossz èrzès. De aztán mèg folytatta és erre buktam ki nagyon. Nem tudom mit tegyek mert azt mondja bánja, de ez nem változtat azon a dolgon hogy mellettem nekik imponalt ugymond...próbálja kimutatni hogy szeret és nem akar elveszíteni de lelkileg mintha már eltávolodtam volna.


Erre voltam kíváncsi ,hogy vajon én nagyitom fel ezt a problèmát vagy jogosan gondolom azt amit ?

2021. júl. 9. 19:51
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

4, Bszod, ha lájkokon ennyire kiakadsz és kezelhetetlennek érzel egy ilyen bagatel élethelyzetet, akkor eszdbe ne jusson férjhez menni meg gyereket szülni, mert szerintem alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra.

Egy nárci kislány vagy.

2021. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem akarok sem férjhez menni sem gyereket :))

Egy mély érzelmeken alapuló kapcsolatot akartam, ahol mindketten hasonló èrtèkrendek szerint gondolkodunk. Én azt hittem nem nagy kèrès ,hogy ha velem van akkor ne nyilvánítsa ki más nőknek a tetszèsèt. Nèzze meg és görgessen tovább

2021. júl. 9. 20:02
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Nezd ha továbbgörget attól még tetszik neki. Nem a lájk vagy a lájk hianya fogja ezt meghatározni.


Plusz szerintem sok embernel ez mar reflex is, mert ennyire az életünk része lett az okostelefon


Én tök random dolgokat lájkolok. Random embereket. Sose nézem, hogy ez ki. Semmi jelentősége.

Számomra semmit sem jelent ha en lajkolok egy fenyképet.


Vannak ismerőseim akiknek lájkolom a képét mert pl kedvelem, bírom. Holott nem tartom vonzó férfinek (v nem feltetlen) es nem tartom szép nőnek.


De ez csak az én vélemenyem.

2021. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Igazából régebben magam is kiakadtam hasonló dolgokon. Aztán megtettek velem sokkal durvábbakat és átértékeltem az egész életemet... Egy lájk önmagában nem a valódi probléma szerintem. Itt a gond az lehet, hogy alulbecsülöd magad egyrészt, másrészt valami hiányzik neked ebből a kapcsolatból, különben nem agyalnál ilyeneken. Azt kéne tisztáznod a barátoddal, miért nem tudsz benne bízni.
2021. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Mindannyian megnézzük, ha tetszik valami, ez oké. De ha már lájkolgat, az igenis jelzés az adott nő felé, hogy ez neki tetszik. Tehát tudatni akarja vele és ez a része nekem sem tetszene, ha a helyedben lennék. Mert nézegetni nyilván fogja, nincs ezzel gond, mi is megnézünk egy-egy jó pasit, de nekem eszembe sem jutna szivecskézni a fotóit, ha párkapcsolatban élek.

24N

2021. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő válaszokat.


Igazából en általában egy nagyon vidám lány vagyok, mindent szívvel-lelekkel csináltam és a kapcsolaton belül is. Azt èreztem én vagyok a legszerencsèsebb mert szerető párom van, jó kapcsolatom, kívül belül ragyogtam.

De tény,hogy ez eléggé lenyomja az önbizalmam, és nem èrzem magam számára a legjobbnak. S emiatt nem viselkedem úgy ahogy eddig, nem jön hogy hazaèrve a nyakába ugorjak, estènkènt hozzábújjak, mert ránèzek és eszembe jut amivel megbántott...

2021. júl. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!