Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha evés közben fingadozna?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Na itt a mai fingós szaros kérdés.
2021. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor, ha sógorostúl jönne a déli áramlat. Odarittyenteni, ahol eszek, na, az kemény. De néha kiengedni a gőzt - szó szerint - az velejár egy közepes vacsorának.
2021. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha kell, hát kell. Felnőtt ember ezen nem akad fent, nyilván nm direkt teszi, és főleg nem időzítve.
2021. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem még egyszer sem fingottam egy barátom orra alá sem, főleg nem évesnél :D inkább ha olyan van, kimegyek a konyhába, vagy valami. Ez tok undorító.
2021. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Étkezés közben nem szokás fingadozni - mindkét nemre vonatkozik a dolog. Kivéve, ha az ember egyedül van, mert akkor úgyis mindegy. Vagy ha beteg.


De erről a fingadozásról nekem mindig a gyerekkoromban futó, amúgy valahol a középszer és a gagyi határán táncoló "Bölcsek Kövére" c. film azon jelenete ugrik be amikor Eddie Murphy beöltözik vagy 5 embernek az asztal körül és nekiállnak fingóviadalozni, az "idős személy" akit alakít az meg be is fosik. Hatalmas poénbombák dörrentek - szó szerint - el.

2021. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Én már fingottam az orra alá, mert ő is az enyém alá fingott. XD
2021. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

6.


És a reklám után folytatódik a Terrence és Philip, de előtte Marty moziajánlója jön.

2021. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha a lánynak kilóg a kapa a szájából és annyit tud mondani hogy heeee hová méjsz aggyá kaullát hallud e. Egyenesen borzalom.


Művelt intelligens emberek nem csinálnak ilyet. Néha kijöhet ha már muszáj, de szándékosan az olyan parasztos.


Lehet a fenekét sem törli ki rottyantás után a wc-n, pedig vonalkódos lesz kicsit.

2021. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van hogy versenyt fingunk vagy bufogunk🤷🏼‍♀️
2021. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fingadozás? Egy rövidebb, egy hosszabb, két rövidebb? Ennyit nem is tudnék.
2021. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!