Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom a barátnőmért, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a barátnőmért, szerintetek normális amit csinál? Szerintem ez nem egy jó kapcsolat.

Figyelt kérdés

A barátnőm kb fél éve ismerkedett meg a barátjával, de már nem igazán lehet kapcsolatnak nevezni, ami köztük van.

A barátja szégyelli őt, nem akarta bemutatni a családjának, mindig kifogásokat keres közös programokra. Csak akkor ugrik, vagy kezdeményez ha szexről van szó.

A barátnőm ebbe belenyugodott. Elfogadta, hogy csak a szex működik, és engedte, hogy kihasználja. Szexuálisan aztán érzelmileg is.

Folyton szomorú, és nekem írja le a gondokat, hogy normális párkapcsolatra lenne szüksége, de így nem működik.

Én mindig írom, hogy hagyja abba a viszonyt a pasival, de őt nem érdekli. Ha össze is vesznek, akkor pár nap múlva megint elkezdenek beszélgetni és szexrandit egyeztetni.

Utána ugyanez van, jól esik a szex, de mindig sír, hogy miért nem lehet több ebből a dologból.

Én ezerszer elmondtam neki, hogy hagyja abba az egészet azzal a pasival, és keressen normálisabbat. De valahogy elmegy a füle mellett. Hagyja, hogy földig tiporják az önbecsülését, mint nő, megalázzák, kihasználják.

Én elmondtam neki, hogy szexre kell neki, nem lesz semmi több, ő mégse képes ezt megérteni, vagy megérti, de úgyis megy utána, mert hajtja a vágy. Mit lehet így tenni vele? Hogy értessem meg vele, hogy az lenne a legjobb neki, ha lezárná az egészet?

Komolyan a szex a legfontosabb egy nőnek? Akkor is ha úgy kezelik, mint egy kutyát? Én ezt nem tudom megérteni.



2021. júl. 11. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos mindenki a maga kárán tanul. Amíg ő nem akar kilépni ebből a kapcsolatból, addig tehetetlen vagy. Szerintem is végtelenül szomorú dolog egyébként.
2021. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A barátnőm nem a csajom megnevezést takarja, a legjobb barátnőm, és nekem nincs közöm a sztorihoz.

Róla van szó és a "pasi"járól. Én segíteni szeretnék rajta, mert látom szenvedni, és futni egy szekér után, ami nem veszi fel. De nem tudom hogy segítsek.

2021. júl. 11. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

"Komolyan a szex a legfontosabb egy nőnek?"


Ha a legjobb barátod, ismered. Én soha nem tudnék így gondolni a legjobb barátomra, hogy valamit azért csinál, mert férfi. Azért csinálja, mert Laci.

2021. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Előbb-utóbb rá fog jönni magától. Ha piszkálod vele, téged fog lekoptatni, hogy nincs igazad.

Javaslom, ne tegyél semmit, ha majd ő is felismeri a dolgot, akkor legyél ott mellette és támogasd.

2021. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Azt gondolom, hogy azon és csak azon lehet érdemben segíteni, aki valóban akarja a változást, nemcsak panaszkodik, picsog, rinyál.

A barátnődet a pasi kihasználja? Talán igen. A barátnőd viszont téged! Lelki szemetesládának, de tenni nem tesz semmit.

Én azt tenném, hogy megmondanám neki, hogy:

- fontos számomra a személye, a barátságunk, mindig számíthat rám, a legnagyobb bajban is

DE !!!!!

- akkor és CSAK akkor keressen ezzel a problémájával a továbbiakban, ha tesz is valamit, mert rossz nézni, ahogy tönkreteszi magát és sem ehhez, sem a semmitérő energiavámpírkodásához nem szeretnék asszisztálni.

Ha köztetek ez egy igazi barátság, akkor megérti és valamikor (talán!) lesz változás.

Ha nem és még ô sértődik meg, hogy de bunkó és érzéketlen vagy az ezredik rinya után is, akkor tudod a dolgod.

Nem tudsz helyette felelős döntèst hozni, de azt is lásd, hogy indirekt módon azzal, hogy nálad kiszelepelheti a feszkót- benne tartod (jobban mondva a panaszkodásával magát benne tartja) ebben a méltatlan helyzetben.


Az igazi barát nem fél fájó lépést sem tenni...

2021. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem a szexért csinálja, hanem, mert bele van zúgva a pasiba, leírtad, hogy ő többet akarna. Még nem fáj neki eléggé, különben már szakított volna.
2021. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Hát lehet hogy nagyon mellé lövök,de én ebbe azt érzem hogy a barátnőd kapaszkodik a srácba,hogy legyen valaki.Kicsit fura hogy miért szégyelli őt a srác,és miért nem akarja a szüleinek bemutatni? Talán nem túl előnyös külsővel rendelkezik? Mert ha így van,akkor a barátnőd nem akarja elengedni azt,hogy legalább van valakije,még ha olyan is amilyen.És hogy jobb ez így ahogy van,mintha egyedül lenne,magányosan.

Vagy lehet tévedek,és egyszerűen csak a barátnőd elkezdett érezni a srác iránt.A szex-el sokszor jönnek az érzelmek is.És így nyilván nem szeretné ha eltűnne az életéből.

2021. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Fél év utan még nem kell bemutatni a családnak persze titkolni se kell.

Inkabb az hogy hajlando e a srac egyeb nyilvanos programra is

2021. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Először is szögezzük le, hogy fogalom zavarban vagytok!


Másodszor meg ez nem kapcsolat!


Harmadszorra meg ez dugó pajtinak van tartva a lány.


Negyedik meg ki kéne dobni a fickót a lánynak, hiába szerelmes a fiúba


Ötödik: itt csak a lány sérül benne, ki van használva minden téren.


Összegezve jó nagy hulye a kislány

2021. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Voltam ilyen kapcsolatban, az elején még ment az ígérgetés, hogy majd bemutat a szüleinek, blablabla, de ebből nem lett semmi. Egyszer összevesztünk valami apróságon, de nem is próbált keresni, visszaszerezni, én is annyiban hagytam, mert azt gondoltam hogy kellek neki annyira hogy harcoljon értem, de hát tévedtem.
2021. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!