Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom megfenyegetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom megfenyegetett, hogy megkeres, mert tönktettem idegileg (szerinte...). Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A megkeresés alatt én konkrétan a fizikai fenyegetést értem. Meg van róla győződve, hogy én tettem tönkre idegileg, holott le se tojt, mert a nagyon fontos munkájába zakkant bele. Tehettem én bármit, állandóan ordítozott velem, érzelmileg le se tojt, a munkájában akart tökéletes lenni, ahol mindig azt hangoztatta ő van legalul.

Egy kisebbségi komplexusos, sikertelen senki, aki ugyan 15 évvel volt idősebb, de fele annyit se ért el, mint én most.


Erre itt van ez. Telefonon mondta.



2021. júl. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell komolyan venni, ha egyszeri alkalom, legközelebb ne vedd fel a telefont. Ha írásban fenyeget, akkor van bizonyítékod, irány a rendőrség.
2021. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2021. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Roszlányok.hu

Rendőrség is rajta van

2021. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért jelentgeted? Nem fogják törölni :D És akkor mi van, ha 15 évvel idősebb pasival jártam? Vannak ennél lazán nagyobb korkülönbségek is, nem tudom te hol élsz.
2021. júl. 11. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem azért nem árt komolyan venni. Légy óvatos, egyedül ne nagyon járkálj, főleg a sötétben ne.


Minden bántalmazó kapcsolatnak vannak előjelei, csak akkor sajnos még nem tűnnek olyan durvának. Utólag áll össze a puzzle.

2021. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!