Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a barátoddal/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátoddal/barátnőtökkel, ha kiderülne, hogy véletlenül megcsalt részegen, de nem jelentett semmit, még mindig téged szeret?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 00:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
68 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Bár emberek vagyunk és mindenki hibázik ezt nem tudnám megbocsájtani. Alkohol meg nem indok, hogy megcsaljuk a párunkat.
2021. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lehet valakit véletlenül megcsalni? Aszitte velem kefélt, vagy mi? Amúgy egy kósza smárra még azt mondom oké, de szexet biztos, hogy nem bocsátanék meg.
2021. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

2.



Tényleg "seems legit" ez a kifogás, vicces lehet élőben inflagranti hallani ezt, miközben még a másik még a férfi/nő alatt van, hogy "de vééééletlen vóóóóólt" :D


Kérdező


Teljesen mindegy, hogy "részeg volt" ez nem kifogás. Sőt, súlyosbító tényező, ha ennyit vedel.

2021. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem, nem bocsátanék meg. Mert ebből - sajnos saját tapasztalat - sokminden más is megtörténhet. Erre pedig nem vagyok kíváncsi, köszönettel.
2021. júl. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A véletlen szó miatt bsznám ki.
2021. júl. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül 😁😁😁😁😁
2021. júl. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%
Hat en sztem egyet elneznek ha regota egyutt lennenk es ezen kivul minden rendben lenne
2021. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy véletlenül megcsal:D


Kb 2 hete voltam egy buliban. Szórakozóhelyen. Összefutottam egy ismerősömmel, aki a barátnőjével volt. Én is igencsak jól éreztem magam meg ő is, úgy látszatra (nem voltunk csatakrészegek).


Találkoztunk, megölelt, dumáltunk egy kicsit, megöleltük még egymást, de ennyi:D. Semmi illetlen nem volt a dologban (a srác amúgy is nagyon közvetlen, sok ismerősével ilyen).


De akármennyire is ilyen és akármennyire is volt jó kedve (láttam már ennél durvább állapotban is régen😂) el nem tudom róla képzelni hogy megcsalja azt a lányt akit (láthatóan) szeret. És azért láthatóan tarotta (masokkal is, velem is) a határokat.


Szóval ez egy döntés kérdése. Én se masztam rá soha (részegen se, nemhogy amúgy) olyanra akire nem akartam. Véletlen...

2021. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy tini kapcsolatban ahol csatak részegre isszák magukat, még TALÁN elnézném, hogy elcsattant egy csók - mert tiniként még lazább az ember, valószínűleg nem élete párjával van.

Aki meg felnőtt korában nem tudja kontrollálni sem az elfogyasztott alkoholmennyiséget, sem a farkát és még lenne is pofája a képembe mondani, hogy véletlen volt, azt b.sznám ki páros lábbal.

2021. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlen megcsalás. Ha annyira öntudatlanra issza magát hogy ilyeneket csináljon, az nem mentség, hanem plusz egy ok a szakításra.
2021. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!